Użytkownik zbanowany
21 lutego 2015, 17:36
3
21 lutego 2015, 16:56
0
O to mi chodziło ;) Ja sobie spinke napisze a 'ty' masz ból dupy ;p
21 lutego 2015, 16:47
Póki co "Więcej niż klub" mecz mnie cieszy ;)
21 lutego 2015, 16:21
i tiki taki tak ?
21 lutego 2015, 16:12
31 stycznia 2015, 16:37
Sergio Ramos !!! gooooooool
5 lutego 2015, 10:19
No, w sobote Real czuję pyknie atletico 3:1
14 lutego 2015, 19:32
Widze to tak: Hooy w to że Real ucieka barcelonie ale ważne jest to że Messi goni Ronaldo. Uwielbiam was :)
7 lutego 2015, 11:52
Coś czuję że Atletico polegnie z Realem, klubem Królewskim o wyjątkowej tradycji (tak, też tak uwazacie) 1:3 ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
3
0
O to mi chodziło ;) Ja sobie spinke napisze a 'ty' masz ból dupy ;p
0
Póki co "Więcej niż klub" mecz mnie cieszy ;)
0
i tiki taki tak ?
0
3
Sergio Ramos !!! gooooooool
3
No, w sobote Real czuję pyknie atletico 3:1
3
3
Widze to tak: Hooy w to że Real ucieka barcelonie ale ważne jest to że Messi goni Ronaldo. Uwielbiam was :)
3
Coś czuję że Atletico polegnie z Realem, klubem Królewskim o wyjątkowej tradycji (tak, też tak uwazacie) 1:3 ;)