0

Yaya jest poprostu super!!!!

0

Ciekawe co z tego wyjdzie???

0

Nigdy go nie osiągniecie bo poziom Barcy jest za Wysoko!!!!!

0

No no Zidane się nadaje, tak samo jak real oni nie mają poziomu :P

0

Będę płakał ,jak odejdzie prosze nie odchodz...

0

Wygramy...

0

Barcelona bez Davida to nie Barcelona...

0

Niech sobie odpocznie !!!

0

Powini odwołac ten mecz

0

Piekne okienko brawo brawo

0

Villa takie tam bramki będzie szczelał zobaczycie

0

Takiego zawodnika sie tak szybko nie odaje

0

V.V pięknie bronił w finale ,gdzie grali z manchesterem united przepuścił jedną bramkę króra byłą nie do obrony ale ile strzałów obronił w finale

0

Skubus1995 grzeje łąwe bo trener boi sie go wystawić żeby nie miał kontuzji
bo jest najlepszym bramkarzem w Hiszpani a Iker to takie szmaty przepuszcza że sie śmiać chce z żałosnego idioty

0

Piter Messi jesteś chory idioto wypluj to słowo!!!

0

Fajnie fajnie że sanchez pojedzie miejmy nadzieje że trafi piękną bramkę

0

Victor jest bardzo dobrym bramkarzem ale cieszył bym sie jak by szczęsny był bramkarzem barcy i on pobił ten rekord może to sie wkrótce okaże
bo 2015 roku ma byc podobno transfer szczęsnego

0

Leo to jest najlepszy piłkarz na świecie nikt mu sie nie postawi a nawet jakby się postawił to i tak nie dali my mu rady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?