Villa323
Dołączył/a: październik 2011
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yaya jest poprostu super!!!!
0
Ciekawe co z tego wyjdzie???
0
Nigdy go nie osiągniecie bo poziom Barcy jest za Wysoko!!!!!
0
No no Zidane się nadaje, tak samo jak real oni nie mają poziomu :P
0
Będę płakał ,jak odejdzie prosze nie odchodz...
0
Wygramy...
0
Barcelona bez Davida to nie Barcelona...
0
Niech sobie odpocznie !!!
0
Powini odwołac ten mecz
0
Piekne okienko brawo brawo
0
Villa takie tam bramki będzie szczelał zobaczycie
0
Takiego zawodnika sie tak szybko nie odaje
0
V.V pięknie bronił w finale ,gdzie grali z manchesterem united przepuścił jedną bramkę króra byłą nie do obrony ale ile strzałów obronił w finale
0
Skubus1995 grzeje łąwe bo trener boi sie go wystawić żeby nie miał kontuzji
bo jest najlepszym bramkarzem w Hiszpani a Iker to takie szmaty przepuszcza że sie śmiać chce z żałosnego idioty
0
Piter Messi jesteś chory idioto wypluj to słowo!!!
0
Fajnie fajnie że sanchez pojedzie miejmy nadzieje że trafi piękną bramkę
0
Victor jest bardzo dobrym bramkarzem ale cieszył bym sie jak by szczęsny był bramkarzem barcy i on pobił ten rekord może to sie wkrótce okaże
bo 2015 roku ma byc podobno transfer szczęsnego
0
Leo to jest najlepszy piłkarz na świecie nikt mu sie nie postawi a nawet jakby się postawił to i tak nie dali my mu rady