Vilgefortz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
otwock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieki chlopaki!
wrzucicie meczyk czy czas zaczac sie rozgladac po sieci?
0
Dzieki wielkie.
Kondradinho udało Ci sie znaleźć caly mecz z Gampera??
0
Witam!
Znalazl ktos moze mecz z Almeria??
Bedzie do sciagniecia Panowie redaktorzy na stronie??
Czesalem internet i nic moglem znalezc.
Dzieki za info!
0
Witam!
Znalazl ktos moze mecz z Almeria??
Bedzie do sciagniecia Panowie redaktorzy na stronie??
Czesalem internet i nic moglem znalezc.
Dzieki za info!
0
Witam!
Znalazl ktos moze mecz z Almeria??
Bedzie do sciagniecia Panowie redaktorzy na stronie??
Czesalem internet i nic moglem znalezc.
Dzieki za info!
0
dzieki za pomoc .
jak wroce do domu to sprobuje zwalczyc paskude a jak komus cos jeszcze przyjdzie do glowy to tez poprosze o rade.
0
witam!
mam pytanie do redaktorow.
zainstalowalem w srode UUSEE aby obejrzec meczyk. Nieswiadomie zainstalowalem razem z nim jakas nakladke wspomagajaca wyszukiwarke i wszelkie teksty. Jest ona w jezyku dalekiego wschodu i nie moge sie tego pozbyc. Odinstalowalem UUSEE a to pozostalo.
Spotkal sie ktos juz z tym?
Z gory dzieki za pomoc!
0
witam!
mam pytanie do redaktorow.
zainstalowalem w srode UUSEE aby obejrzec meczyk. Nieswiadomie zainstalowalem razem z nim jakas nakladke wspomagajaca wyszukiwarke i wszelkie teksty. Jest ona w jezyku dalekiego wschodu i nie moge sie tego pozbyc. Odinstalowalem UUSEE a to pozostalo.
Spotkal sie ktos juz z tym?
Z gory dzieki za pomoc!
0
witam!
mam pytanie do redaktorow.
zainstalowalem w srode UUSEE aby obejrzec meczyk. Nieswiadomie zainstalowalem razem z nim jakas nakladke wspomagajaca wyszukiwarke i wszelkie teksty. Jest ona w jezyku dalekiego wschodu i nie moge sie tego pozbyc. Odinstalowalem UUSEE a to pozostalo.
Spotkal sie ktos juz z tym?
Z gory dzieki za pomoc!
0
bylem w archiwum i na barca.ru ale link jest juz nie aktywny.
mam sprobowac w innym miesiacu:]
0
wybacz pershing ze smiece pod kazdym niusem ale skad mozna sciagnac mecz z Wisla ??
Moze poratujesz jakims linkiem :)
0
Szanowna Redakcjo !
Zwracam sie z wielka prosba aby jeszcze raz wrzucic na jakis serwer mecz z Wisla.
Prosze o odzew :)
0
Wielka prośba w zwiazku z meczem z Wisłą.
Chce go sciagnac ale wyskakuje error zebym sprobowal w nastepnym miesiacu co jest troche klopotliwe.
jak ktos moze zrobic upload albo znalazl torrenta (szukalem bezowocnie) to bardzo prosze o jakis namiar.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.