Vetius
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
;d 1
I ostatni
mod
0
Tego się już nie dowiemy ale miejmy nadzieje że nie brał ;d
0
;d chyba Kubica go ;d
0
a po co wogule kogoś ściągać za taką kasę ?? Lepjej sprzedać hleba i dawać więcej szansy dla bojana i zrobic co najwyżej kosmetyczne zmiany może jakiś obronica
0
Wymarzony finał ;] a chelsea ni była wcale lepsza od barcy po prostu się broniła żeby poszła na otwartą grę to by skoniczyła jak real
0
Teraz brak takiego piłkarza jak ronaldinho który może minąć 2 piłkarzy i zagrać
0
hehe świetny mecz mistrzostwo jest już praktycznie nasze nie wieże że ktoś mugł by jeszcze je nam odebrać ;] wogule świetny mecz mam tylko jedno do powiedzenia
Visca el Barca