1

Ja bym go sprzedał :) Mascho wrocil by na ŚPD (pokazal co umie na mistrzostwach) nasza obrona by byla Dani Pique Matieu lub Vermalen Alba

0

Leo w formie :) zobaczymy =#

Leo Neymar Suarez to dobre trio
ale Eto'o Messi Henry bylo najlepsze #legend#najlepszeczasy

0

Munir witaj ! Pedro żegnają :/

0

Ale tez jest nie wiadoma moze by sie stało jak z villa mic nie jest pewne :/

0

Szkoda mi Bartry i Mascho na SPD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?