19 czerwca 2010, 18:10
0
Najlepiej byłoby ściągnąć Javiera Mascherano, ale pojawiają się newsy jakoby miał on przechodzić do Interu. Zobaczymy, jak rozwinie się ta sytuacja.
29 listopada 2009, 20:55
Ibra! Dziękujemy xD Koniec xD
29 listopada 2009, 20:50
Leo jak mogłeś ! ;(
29 listopada 2009, 20:42
Czy yaya na boisku jest ?
29 listopada 2009, 20:39
Czy Yaya jest na boisku czy na ławce ? bo chyba zmiane przegapiłem
24 listopada 2009, 21:00
Dajcie jakiś dobry link. Coś typu rojadirecta czy coś.
3 grudnia 2008, 16:01
Może sobie celebrować, ale chyba jak strzeli samobója, bo do naszej bramki to będzie ciężko trafić :D
29 listopada 2009, 19:40
W przerwie Messi skrzydło, Iniesta środek, Henry lewa, Ibra środek ataku i Toure na DM.
28 sierpnia 2009, 10:23
nefios - może źle szukałem, ale nie znalazłem takiego piłkarza w składzie Racingu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Najlepiej byłoby ściągnąć Javiera Mascherano, ale pojawiają się newsy jakoby miał on przechodzić do Interu. Zobaczymy, jak rozwinie się ta sytuacja.
0
Ibra! Dziękujemy xD Koniec xD
0
Leo jak mogłeś ! ;(
0
Czy yaya na boisku jest ?
0
Czy Yaya jest na boisku czy na ławce ? bo chyba zmiane przegapiłem
0
Dajcie jakiś dobry link. Coś typu rojadirecta czy coś.
0
Może sobie celebrować, ale chyba jak strzeli samobója, bo do naszej bramki to będzie ciężko trafić :D
0
W przerwie Messi skrzydło, Iniesta środek, Henry lewa, Ibra środek ataku i Toure na DM.
0
nefios - może źle szukałem, ale nie znalazłem takiego piłkarza w składzie Racingu.
0
Najlepiej byłoby ściągnąć Javiera Mascherano, ale pojawiają się newsy jakoby miał on przechodzić do Interu. Zobaczymy, jak rozwinie się ta sytuacja.