21 grudnia 2024, 22:59
0
Na boisku byliśmy lepsi ale co z tego jak skuteczność znów fatalna
26 stycznia 2024, 12:50
5
Dziś mijają 4 lata od śmierci Kobe Bryanta :( kurde, ale to zleciało
24 stycznia 2024, 19:34
@MesQueUnClub96 Włącz Eurosport, pewnie jakaś będzie lecieć ;)
29 listopada 2019, 21:43
1
Wiedziałem, że po przełożeniu El Clasico nie ma się co spieszyć ze słowami, że Dembele jednak zagra w klasyku. No i faktycznie stało się to co jest niestety normą ostatnio.
7 czerwca 2019, 09:09
A trawa jest zielona...
6 listopada 2016, 22:43
4
Najważniejsze, że są 3 punkty. Trudny teren zdobyty. Brawo!!!
2 października 2016, 22:06
No i świetnie, jeszcze dwie.
27 listopada 2016, 21:12
2
Jak tak dalej pójdzie to w Barcelonie będzie -7 przed klasykiem:/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Na boisku byliśmy lepsi ale co z tego jak skuteczność znów fatalna
5
Dziś mijają 4 lata od śmierci Kobe Bryanta :( kurde, ale to zleciało
5
@MesQueUnClub96 Włącz Eurosport, pewnie jakaś będzie lecieć ;)
1
Wiedziałem, że po przełożeniu El Clasico nie ma się co spieszyć ze słowami, że Dembele jednak zagra w klasyku. No i faktycznie stało się to co jest niestety normą ostatnio.
0
A trawa jest zielona...
5
Dziś mijają 4 lata od śmierci Kobe Bryanta :( kurde, ale to zleciało
5
@MesQueUnClub96 Włącz Eurosport, pewnie jakaś będzie lecieć ;)
4
Najważniejsze, że są 3 punkty. Trudny teren zdobyty. Brawo!!!
4
No i świetnie, jeszcze dwie.
2
Jak tak dalej pójdzie to w Barcelonie będzie -7 przed klasykiem:/