Jak wczoraj zobaczyłem tą bramkę to myślałem, że to sen. Później jak uwierzyłem to pobudziłem sąsiadów w obrębie 100 metrów od mojego domu. Dziś nadal mi się ręce trzęsą i oglądając bramkę Iniesty serce mocniej bije, ale bije tylko i wyłącznie dla Barcelony.
Jak wczoraj zobaczyłem tą bramkę to myślałem, że to sen. Później jak uwierzyłem to pobudziłem sąsiadów w obrębie 100 metrów od mojego domu. Dziś nadal mi się ręce trzęsą i oglądając bramkę Iniesty serce mocniej bije, ale bije tylko i wyłącznie dla Barcelony.
Komentarze
0
Już go lubię bo z sympatią w jego stronę to różnie było :)
Szacunek dla niego
Visca el Barca
0
Jak wczoraj zobaczyłem tą bramkę to myślałem, że to sen. Później jak uwierzyłem to pobudziłem sąsiadów w obrębie 100 metrów od mojego domu. Dziś nadal mi się ręce trzęsą i oglądając bramkę Iniesty serce mocniej bije, ale bije tylko i wyłącznie dla Barcelony.
Visca el Barca !!!
I wszystko jasne !
0
Jak wczoraj zobaczyłem tą bramkę to myślałem, że to sen. Później jak uwierzyłem to pobudziłem sąsiadów w obrębie 100 metrów od mojego domu. Dziś nadal mi się ręce trzęsą i oglądając bramkę Iniesty serce mocniej bije, ale bije tylko i wyłącznie dla Barcelony.
Visca el Barca !!!
I wszystko jasne !
0
Już go lubię bo z sympatią w jego stronę to różnie było :)
Szacunek dla niego
Visca el Barca