0

To dziwne ze Vidal został powołany a Malcom nie

0

Czemu Malcom nie był powołany ?

2

3 cyfowa kwota ? XD

0

Co by było gdyby teraz w 3 kolejce meczów w grupie Hiszpanii i Portugalii. Portugalia zremisowalaby 1-1 z Iranem a Hiszpania zremisowalaby 1-1 z Marokiem to przy rownej ilości punktów i bramek kto byłby na pierwszym miejscu Hiszpania czy Portugalia?

0

wkońcu 4-3-3 i wkońcu rotacje w składzie :)

0

Dembele i tak bedzie na ławce...

0

Ale jak Coutinho nie może to Dembele powinien grać w lm

0

Dembele to niech do rezerw idzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?