"jeśli Barcelona nie zdobędzie mistrzowskiego tytułu, nie będzie to jej porażką". Ręce opadają.
Ligi nie wygra ten, kto będzie grał najlepszą piłkę tylko ten, kto zgromadzi najwięcej punktów. Zależy jeszcze, co pan Laporta rozumie pod pojęciem "najlepsza piłka".
"Jeden tylko przyklad, do tego przyszlosciowy". Oczywiście, że przyszłościowy, a jaki ma być? Znasz 18-19 latka, który po powrocie z rocznego wypożyczenia gra pierwsze skrzypce w drużynie? Ja nie znam. Jeśli ktoś zna, niech poda. Nie napisałem, że Bojan ma zaraz po powrocie osiągnąć poziom Eto'o. Za kadencji Franka grał więcej i z każdym sezonem powinien grać więcej. Teraz gra za mało. Jeśli młody będzie grać więcej, ok niech zostanie, jeśli jednak ma grzać ławę, niech zostanie wypożyczony. Nie jestem zwolennikiem bezapelacyjnego wypożyczenia Krkica. Chcę, żeby po prostu grał, nieważne gdzie. Nie wiem czy w Barcelonie ma teraz taką możliwość.
Komentarze
0
Kapitan będzie na konferencji, więc pewnie zagra.
0
Chłopak najwyraźniej zapomniał, że sezon liczy 38 kolejek ligowych, a nie 2. W pozostałych 36 też trzeba wygrywać.
0
Por que?
0
Nieuchronnie zbliża się koniec pewnej ery... drugiego, tak wspaniałego kapitana możemy długo nie mieć.
0
Wchodzi kibic Realu Madryt do baru.
- Chłopaki! Nie uwierzycie jakiego mam zajebist*** psa!!!
- Tak, a co potrafi?
- Za każdym razem, kiedy Real odpada z Ligi Mistrzów, szczeka trzy razy!
- O, naprawdę? A ile razy szczeka jak Real przechodzi?
- Nie wiem, ma dopiero sześć lat
0
"jeśli Barcelona nie zdobędzie mistrzowskiego tytułu, nie będzie to jej porażką". Ręce opadają.
Ligi nie wygra ten, kto będzie grał najlepszą piłkę tylko ten, kto zgromadzi najwięcej punktów. Zależy jeszcze, co pan Laporta rozumie pod pojęciem "najlepsza piłka".
0
nacho
"Jeden tylko przyklad, do tego przyszlosciowy". Oczywiście, że przyszłościowy, a jaki ma być? Znasz 18-19 latka, który po powrocie z rocznego wypożyczenia gra pierwsze skrzypce w drużynie? Ja nie znam. Jeśli ktoś zna, niech poda. Nie napisałem, że Bojan ma zaraz po powrocie osiągnąć poziom Eto'o. Za kadencji Franka grał więcej i z każdym sezonem powinien grać więcej. Teraz gra za mało. Jeśli młody będzie grać więcej, ok niech zostanie, jeśli jednak ma grzać ławę, niech zostanie wypożyczony. Nie jestem zwolennikiem bezapelacyjnego wypożyczenia Krkica. Chcę, żeby po prostu grał, nieważne gdzie. Nie wiem czy w Barcelonie ma teraz taką możliwość.
0
Zapomnieli napisać, że Eto'o zamówił już 20 luksusowych samochodów z kierownicą po prawej stronie...
0
Napisałem to z lekkim humorem, dlatego na koncu jest ";p". Nie przejmę się porażką, która da nam awans:)
0
Nieciekawa sytuacja. Liczę, że Marquez i Pique staną na wysokości zadania. Oby obeszło się bez dalszych kontuzji.