Vader245
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
szalona wymiana ciosow
0
Tak. Tutaj trzeba byc spermochlipem inaczej minus
0
mistrzyk
Moje „pytanie” było testem na poziom hipokryzji. Niestety Ty go nie zdałes.
0
Podobno karny z soboty "z dupy"? Oglądal ktoś?
0
Podobno sobotnie karny "z dypy". Prawda to?
0
vv - pinto pike maszcze adrjano - afelaj kejta aktorzyna - wila sanczez hardkorowy koksu
0
Pojebało już Was moderatorzy. Nie można napisać, że będzie remis bo komentarz jest poniżej pewnego poziomu.
Pewnie wiem więcej o piłce, również barcelońskiej, niż niektórzy was.
0
czuję, że będzie remis 1:1
0
Liczę na wygraną Realu.
0
Ale zdjęcie daliście. Mou to fajny chłopak tylko czasem coś mu odpierdoli. Mówi co myśli. Wolę go od Guardioli.
0
Whatis
tutaj nie banują?
0
Ras White Nigga
może to Tobie rozjaśni w Twoim czarnym łbie.
Zartuję. Fajny Nick
0
jeonek
Piszę się hejterze.
Nie mówię, że sędziowie "niezauważyli" kilku fauli RM, co nie oznacza, że nie był to najbardziej oszukańczy mecz ligi mistrzów.
Obejrzyj powtórki to zamilkniesz.
0
Zapomniałeś, że to zespół który chce grać w piłkę
0
Najbardziej wydrukowany mecz w historii ligi mistrzów.
Dalej napinacze, poproszę minusy. Trzeba bć hipokrytą żeby o tym nie wspominać.
0
0
prokofiew
nie atakuj mnie personalnie, to, że mam inne zdanie niż Ty nie znaczy, że nie mam do niego prawa.
A jak jesteś taki cwany to może się ustawimy gdzieś - zobaczymy jaki jesteś cwany. Może jesteś z Poznania?
0
drugi karny z dupy
0
Karny z dupy
0
Ja też nie mam wątpliwości, że Milan strzeli gola.
0
Forza Milan
0
Athletic razem z Biels'ą się podłożyli dla Przyjaciela Pep'a. Jeden strzał mówi sam za siebie. Tłumaczenie, że zmęczeni nie przyjmuję bo Bielsa sam powiedział, że to nie to.
0
apollo 1001
skonfrontuj swoje informacje z rzeczywistością, bo to co dzieje się na stronie realu, a co jest dziełem katalończyków przechodzi ludzkie pojęcie
0
Athletic razem z Biels'ą się podłożyli dla Przyjaciela Pep'a. Jeden strzał mówi sam za siebie. Tłumaczenie, że zmęczeni nie przyjmuję bo Bielsa sam powiedział, że to nie to.
0
Napisz komentarz...dobry wynik to jest remis bramkowy, nie 0:0
0
Trener Milanu nie jest byle patałachem. Wie jak ustawić drużynę i ma kim wykonać plan. Ci, którzy wieszczą łatwe zwycięstwo Barcy są w błędzie.
0
Idź Pep. Zobaczymy co potrafisz.
0
Będzie 0:2 dla Granady po dwóch bramkach Pique
0
krujf ale z ciebie debil