0

0

szalona wymiana ciosow

0

Tak. Tutaj trzeba byc spermochlipem inaczej minus

0

mistrzyk

Moje „pytanie” było testem na poziom hipokryzji. Niestety Ty go nie zdałes.

0

Podobno karny z soboty "z dupy"? Oglądal ktoś?

0

Podobno sobotnie karny "z dypy". Prawda to?

0

vv - pinto pike maszcze adrjano - afelaj kejta aktorzyna - wila sanczez hardkorowy koksu

0

Pojebało już Was moderatorzy. Nie można napisać, że będzie remis bo komentarz jest poniżej pewnego poziomu.

Pewnie wiem więcej o piłce, również barcelońskiej, niż niektórzy was.

0

czuję, że będzie remis 1:1

0

Liczę na wygraną Realu.

0

Ale zdjęcie daliście. Mou to fajny chłopak tylko czasem coś mu odpierdoli. Mówi co myśli. Wolę go od Guardioli.

0

Whatis

tutaj nie banują?

0

Ras White Nigga



może to Tobie rozjaśni w Twoim czarnym łbie.

Zartuję. Fajny Nick

0

jeonek

Piszę się hejterze.

Nie mówię, że sędziowie "niezauważyli" kilku fauli RM, co nie oznacza, że nie był to najbardziej oszukańczy mecz ligi mistrzów.

Obejrzyj powtórki to zamilkniesz.

0

Zapomniałeś, że to zespół który chce grać w piłkę

0

Najbardziej wydrukowany mecz w historii ligi mistrzów.

Dalej napinacze, poproszę minusy. Trzeba bć hipokrytą żeby o tym nie wspominać.

0

0

prokofiew

nie atakuj mnie personalnie, to, że mam inne zdanie niż Ty nie znaczy, że nie mam do niego prawa.

A jak jesteś taki cwany to może się ustawimy gdzieś - zobaczymy jaki jesteś cwany. Może jesteś z Poznania?

0

drugi karny z dupy

0

Karny z dupy

0

Ja też nie mam wątpliwości, że Milan strzeli gola.

0

Forza Milan

0

Athletic razem z Biels'ą się podłożyli dla Przyjaciela Pep'a. Jeden strzał mówi sam za siebie. Tłumaczenie, że zmęczeni nie przyjmuję bo Bielsa sam powiedział, że to nie to.

0

apollo 1001

skonfrontuj swoje informacje z rzeczywistością, bo to co dzieje się na stronie realu, a co jest dziełem katalończyków przechodzi ludzkie pojęcie

0

Athletic razem z Biels'ą się podłożyli dla Przyjaciela Pep'a. Jeden strzał mówi sam za siebie. Tłumaczenie, że zmęczeni nie przyjmuję bo Bielsa sam powiedział, że to nie to.

0

Napisz komentarz...dobry wynik to jest remis bramkowy, nie 0:0

0

Trener Milanu nie jest byle patałachem. Wie jak ustawić drużynę i ma kim wykonać plan. Ci, którzy wieszczą łatwe zwycięstwo Barcy są w błędzie.

0

Idź Pep. Zobaczymy co potrafisz.

0

Będzie 0:2 dla Granady po dwóch bramkach Pique

0

krujf ale z ciebie debil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?