Katalończyk w Realu? Historia podobna do kastylijczyka w Barcelonie. Chociaż Cesc to teoretycznie wychowanek Barcy. Przydał by się nam. Dał by odetchnąć Xaviemu i Iniescie, bez uszczerbku w kreatywność środka pola.
Ja bym nie krytykował tak Txikiego. Barca na rynku transferowym działa cicho. Najlepszy przykład to Maxwell. Oczywiście szkoda że Dymitro do nas nie przejdzie, ale to nie jego i nie Txikiego wina. To samo z Riberym. Poczekajmy jeszcze tydzień, wtedy okaże się na czym Barca stoi.
Mateć jaki autobusik? To jest kolego lokomotywa i to pokaźnych rozmiarów, autobusiki to rozjeżdżamy na nieoznakowanych przejściach, jednym z nich był Real...
Ludzie czy cena zawodnika to decydujący czynnik? przecież to nie pieniądze grają jak dobitnie przedstawia przykład chealse, może ci czterej są warci 260 mln, może nie, to i tak nie ma większego znaczenia bo nie odejdą z Barcy.
Komentarze
0
Katalończyk w Realu? Historia podobna do kastylijczyka w Barcelonie. Chociaż Cesc to teoretycznie wychowanek Barcy. Przydał by się nam. Dał by odetchnąć Xaviemu i Iniescie, bez uszczerbku w kreatywność środka pola.
0
ap0f1 nie wiem co musie stalo
ale, całkiem dobrze, pierwsza bramka i to całkiem ładna, tylko tak dalej
0
Ja bym nie krytykował tak Txikiego. Barca na rynku transferowym działa cicho. Najlepszy przykład to Maxwell. Oczywiście szkoda że Dymitro do nas nie przejdzie, ale to nie jego i nie Txikiego wina. To samo z Riberym. Poczekajmy jeszcze tydzień, wtedy okaże się na czym Barca stoi.
0
Chciałbym żeby Pep stał się Fergusonem Barcelony, a jeśli do tego będą jeszcze świetne wyniki, to już będzie jak w niebie.
0
Szkoda że Elwis nie żyje, to był by ambasador.
0
Mateć jaki autobusik? To jest kolego lokomotywa i to pokaźnych rozmiarów, autobusiki to rozjeżdżamy na nieoznakowanych przejściach, jednym z nich był Real...
0
Nie bardzo mi się widzi skład, atak w porządku, ale obrona będzie miała ciężkie zadanie. I żeby Andres godnie zastąpił Xaviego.
0
Ludzie czy cena zawodnika to decydujący czynnik? przecież to nie pieniądze grają jak dobitnie przedstawia przykład chealse, może ci czterej są warci 260 mln, może nie, to i tak nie ma większego znaczenia bo nie odejdą z Barcy.
0
*chelsea - błąd w druku:]
0
Nie tylko może kolo, ona musi być nasza, dawno tego nie było, bardzo dawno. Trzeba pokazać kto rządzi w Europie. Naprzód Blaugrana!!!