O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Cesk Fabregas :)
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Manchester City, BVB
  • Barcelonie kibicuję od 2013 roku.

Statystyki

  • Dni w serwisie 4616
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mnie to nie dziwi a was? :D

0

Mecz sezonu? Haha dobre :D Meczem sezonu będzie jak Real lub Barcelona spotka się z Bayernem w Finale :D

0

No tak dalej "japierdziel"

0

Wejście Smoka ;3

0

Hehe temat "Powrót króla" :) To samo powiedziałem po wczorajszym meczu :) I się nie myliłem :)

Zobacz wszystkie

0

Mecz sezonu? Haha dobre :D Meczem sezonu będzie jak Real lub Barcelona spotka się z Bayernem w Finale :D

0

Mnie to nie dziwi a was? :D

0

Trzeba na Getafe wyjść rezerwami, na ATM trzeba mieś pełną 11 z podstawowego :)

0

I to jest nasza PRZYSZŁOŚĆ!!! Neymar-Alexis-Pedro. Lub jak kto woli Neymar-Messi-Alexis/Pedro. Ale bez Leo to raczej ta 1 opcja :) Przydał by się jeden Napastnik.

0

Ludzie czasem nie wiedzą co piszą -,- Czasem mi się zdaje że Barcelonie kibicują małe dzieci które spinają dupę i sprzedają Messiego jak po meczu Barca vs Bayern. Powinni być banowani moim zdaniem. Dla mnie najlepszym napastnikiem 2013 roku był Alexis i Pedro co pokazali pod koniec w nieobecność Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?