I to jest nasza PRZYSZŁOŚĆ!!! Neymar-Alexis-Pedro. Lub jak kto woli Neymar-Messi-Alexis/Pedro. Ale bez Leo to raczej ta 1 opcja :) Przydał by się jeden Napastnik.
Ludzie czasem nie wiedzą co piszą -,- Czasem mi się zdaje że Barcelonie kibicują małe dzieci które spinają dupę i sprzedają Messiego jak po meczu Barca vs Bayern. Powinni być banowani moim zdaniem. Dla mnie najlepszym napastnikiem 2013 roku był Alexis i Pedro co pokazali pod koniec w nieobecność Leo.
Komentarze
0
Mnie to nie dziwi a was? :D
0
Mecz sezonu? Haha dobre :D Meczem sezonu będzie jak Real lub Barcelona spotka się z Bayernem w Finale :D
0
No tak dalej "japierdziel"
0
Wejście Smoka ;3
0
Hehe temat "Powrót króla" :) To samo powiedziałem po wczorajszym meczu :) I się nie myliłem :)
0
Mecz sezonu? Haha dobre :D Meczem sezonu będzie jak Real lub Barcelona spotka się z Bayernem w Finale :D
0
Mnie to nie dziwi a was? :D
0
Trzeba na Getafe wyjść rezerwami, na ATM trzeba mieś pełną 11 z podstawowego :)
0
I to jest nasza PRZYSZŁOŚĆ!!! Neymar-Alexis-Pedro. Lub jak kto woli Neymar-Messi-Alexis/Pedro. Ale bez Leo to raczej ta 1 opcja :) Przydał by się jeden Napastnik.
0
Ludzie czasem nie wiedzą co piszą -,- Czasem mi się zdaje że Barcelonie kibicują małe dzieci które spinają dupę i sprzedają Messiego jak po meczu Barca vs Bayern. Powinni być banowani moim zdaniem. Dla mnie najlepszym napastnikiem 2013 roku był Alexis i Pedro co pokazali pod koniec w nieobecność Leo.