0

Patałachy z Japonii wystarczyło nawet tylko zremisować z Kostaryką.

0

Messi, Di Maria i De Paul z boiska.

0

Dawaj Dybalę, przecież ta Argentyna jest tragiczna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Jak zwykle wytykanie Szpakowskiemu każdej pomyłki, ale przyjemnie go posłuchać. Żaden w Polsce komentator nie ma startu w barwie głosu i wprowadzaniu emocji.

0

Jest Rafałek na boisku, jest impreza xD

0

Jaja sobie ten Santos robi, że Felix cały czas na boisku, a Leao na ławce?

1

Rałałek Leao mam nadzieje na drugą połowę wyjdzie zamiast beznadziejnego Felixa.

0

Ten Simeone to chyba już każdego skrzywił w tym Atletico. Żal patrzeć na Felixa, a jeszcze większy żal było oglądać De Paula.

0

Co ten Santos sabotuje, zamiast Rałałka Leao zmieścić w ataku to Ronaldo wystawia.

3

Jak na razie z tych mistrzostw to chyba tylko buki zadowolone.

0

Na całym ostatnim EURO był jeden bezbramkowy remis, tu już mamy 4, a jeszcze nie wszyscy zagrali 1 kolejką.

1

Ale ten Urugwaj jest toporny, zęby bolą.

2

Ten Urugwaj jeśli idzie o rozegranie to nie ma środka pola. Godin z bramkarzem głównie rozgrywają długimi piłkami.

2

@Tomasson81 Ale tu nie chodzi nawet o otwarty futbol, tiki takę tu chodzi o pomysł na ofensywę, a my go nie mamy. Nic, laga do przodu i może ktoś się pomyli.

7

@Klaudiaa8 Przecież ten Zalewski to jest tak przehejpowany, że głowa boli. Czym on się w tej Romie wyróżnił w tym sezonie? Niczym, kompletnie niczym. Nawet asysty nie zaliczył chociażby przypadkowej. Goldenboy...

0

@Janiama No właśnie cały pomysł na ofensywę to może coś samo się stworzy. No i się stworzyło po wielbłądzie Meksykanów, może coś z rożnego. Jednak na MŚ oczekuje się, że drużyny jednak pół składnej akcji zaproponują. A my gramy, żeby przede wszystkim nie stracić, a z przodu może przypadkowo coś wepchniemy.

3

@Janiama Tylko ja w tym wszystkim nie pojmuje robienie z Meksyku jakieś potęgi. Dodatkowo jeszcze za Martino gdzie grają źle i wszyscy kibice chcieli jego zwolnienia już przed MŚ. Nawet jak personalnie atak porównamy to wyglądamy niebo lepiej. Nie graliśmy z Francją czy Brazylią, graliśmy ze średniakiem.

1

@Janiama Pomysł mieliśmy jak bramki nie stracić, a z przodu jakoś to będzie.

0

@MesQueUnClub_87 Numer 1 Krzysio Stanowski, który walił w Brzęczka za takie granie non stop.

5

To jest masakra, że do tej pory może poza Katarem, który gra tu tylko dlatego, że jest gospodarzem każda z reprezentacji coś pokazała, jakiś pomysł na granie, tylko nie my. No i może nie Kostaryka po której się wczoraj Hiszpanie przejechali. A pisanie, że mamy 2 graczy, reszta pachołki to wystarczy nawet na Kanadyjczyków spojrzeć.

0

@gaucho104 W ostatnim roku właśnie nie było. Jak było to kilka groszy, nie 70. A czasy chrzczonego paliwa już dawno się skończyły. Ja nie wiem jaka jakość, bo tankuje zawsze na shellu w czwartki te lepsze w cenie zwykłego. Tylko przejeżdżam obok i widzę, że różnica nagle zrobiła się 70 groszy.

1

@brzucho Ale w Polsce paliwo dostarcza tylko Lotos i Orlen czy na Auchan czy na Orlenie to jest to samo.

4

Widzę, że Orlen już przygotowuje propagandę na nowy rok. Przez ostatni rok oni mieli tańsze paliwo, lub kilka groszy droższe niż małe stacje. Teraz w Warszawie widzę twardo każdy jeden Orlen ma 7,86, a np. pod Auchan 7,17. 70 groszy różnicy. Orlen pewnie nie obniża, żeby w styczniu poszła propaganda, że pomimo zdjęcia tarcz rząd zrobił wszystko, żeby paliwo mocno nie podrożało.

0

Szkoda, że się Rebić z trenerem Dalicem pokłócił. Przydałby się Chorwatom tak nieobliczalny zawodnik. Jest solidność, ale brakuje w tej ofensywie.

2

Chorwacja solidniejsza, ale Maroko zdecydowanie bardziej przebojowe. Przydałby się tu jakiś gol, żeby się mecz rozkręcił.

0

I nam niepotrzeba piłkarzy takich jak Zieliński, magików w środku pola, ale przebojowych skrzydłowych. Zalewski i Kamiński dają nadzieje na przyszłość, ale do Błaszczykowskiego w prime jeszcze im daleko. Do tego Nawałka miał Grosika w top formie.

10

Nawet jak jakimś cudem wyjdziemy z tej grupy to eliminacje powinny być czasem na przebudowę. Prosta grupa, można zatrudnić jakiegoś zagranicznego fachowca jak nawet ten trener Arabii i jakieś gry w piłkę od nich wymagać. Skoro piłkarze Al Hilal mogą grać z pomysłem to chyba piłkarze Barcelony, Napoli, Wolfsburga, Juventusu, Romy czy Feyenoordu też mogą zrobić kilka składnych akcji.

7

Jeszcze im ta kontuzja terrorysty z Algierii na dobre wyjdzie. Z Żiru wyglądają znaczenie lepiej.

0

Żiruuu na króla strzelców xD

Media