0

To były czasy, tutaj się rzeczywiście czekało na każdy mecz. I Laskowski z Orłowskim w dobrej formie, zdecydowanie lepiej się to oglądało niż teraz.

https://www.youtube.com/watch?v=H5exLkZFd90

0

Jeśli udałoby się wznowić rozgrywki poprzedzając je 3 tygodniowym okresem przygotowawczym to dla Setiena i drużyny drugie życie w tym sezonie. Fizycznie ta drużyna wyglądała fatalnie, teraz byłaby szansa to nadrobić. Do tego wróci Suarez.

0

Tylko te powroty będą do pierwszych zarażonych wśród drużyn. Skoro testy co 2 tygodnie jakiś np. piłkarz się zarazi, od niego kilku kolegów i co wtedy? Klub juniorów wystawi?

0

– Ważne jest żeby dostosować instrumenty do zagrożeń, z którymi musimy się zmierzyć. Zamierzamy jutro wdrożyć dodatkowe rygory i obostrzenia sanitarne – mówił Mateusz Morawiecki.


Jak myślicie co jutro zamkną/zakażą?

0

@cules100pro No z obostrzeniami xD

0

Jesteśmy 100 lat za murzynami xD

0

@Jordi10 Tak między wierszami można wyczytać, że sam uważa za wybory głupotą, że będzie bardzo źle, ale jak wódz Jarek się na nie napalił to musi trzymać linię partii.

0

@tobiasson92 Prezydent w tym kraju to tak naprawdę funkcja reprezentatywna bez większych kompetencji, pacynka to podpisania tego co partia powie. Ale tą panią ewidentnie to wszystko przerosło, niech idzie na emeryturę. To już naprawdę Bronek przy niej to był pan prezydent. W sumie przy Dudzie też.

1

@JordiElNino Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu oglądałem. Nie trać czasu.

6

Powinni już ją wycofać. Ta kobieta z każdym kolejnym wystąpieniem kompromituje się coraz bardziej, ona nawet zdania poprawnie złożyć nie potrafi. Jak to ma być główny kandydat opozycji to Andrzejek raczej niezagrożony na kolejną kadencję.

0

@macio_944 PiSogród to porażka, ale ta opozycja z Kidawą, która ma problem złożyć poprawnie zdanie to jest już jakaś kompromitacja. Nie ma na kogo głosować w tym kraju.

0

@takisobiektos Wiem, a stan wyjątkowy = odwołanie wyborów. Ale nie mają wyjścia.

0

@Mns21 Wszystko co się da. Wiadome, że podstawowe rzeczy do normalnego funkcjonowania muszą pracować. Ale np. sklepy z odzieżą (poza galeriami), sklepy budowlane, budowy, wychodzenie na spacerki czy rodzinne imprezy. Bez tego da się przezyć 3 tygodnie, prawda?

0

Jak widać metoda Chińczyków z zamknięcie wszystkiego zaczyna u Włochów przynosić efekty. U nas też to muszą zrobić, bo takie pół środki jak teraz mamy to tylko hamują, a nie eliminują pandemię. I w ten sposób walczyć to byśmy musieli z nią jeszcze długie miesiące. Jutro kolejne obostrzenia więc mam nadzieje, że zamkną wszystko co się da. Lepiej, żeby gospodarka stanęła całkowicie na miesiąc niż miałaby wykrwawiać się przez kilka miesięcy, za co też życiem zapłaciłoby tysięcy ludzi.

4

@Janiama Duża ilość zgonów jeszcze przez kilka dni będzie się utrzymywać, najważniejsze, żeby jak najmniej nowych osób chorowało.

6

We Włoszech dzisiaj "tylko" 4050 nowych przypadków także powoli zaczynają to wyhamowywać, a przecież mieli już po 8000 dziennie.

0

@Piotr89Sand I dlatego zwieźli tu 100 tys osób potencjalnie zarażonych ze śmiesznymi środkami zapobiegawczymi. Przez ten cały lot do domu i u nas to zacznie szaleć.

0

@Geble No tak, ale wtedy kwarantanną powinni być objęci wszyscy domownicy. Bo inaczej takie środki zapobiegawcze gdy np. w domu masz 6 osób i one normalnie będą pracować to wiele nie pomogą.

0

@Geble Dlatego jeśli nie zaczną masowo robić testów tylko umieszczać w kwrantannach domowych, gdzie objęci nimi będą tylko jednostki, a reszta domowników nie to w życiu tego nie opanujemy.

0

Koleś z którym pracuje mój brat cioteczny miał kontakt z pielęgniarką, która leży teraz na zakaźnym i sam ma 40 stopni gorączki. Brat się przestraszył i zadzwonił do sanepidu, ci mu nakazali 14 dni siedzieć w domu. A reszta domowników normalnie do pracy... Jeśli tak wyglądają kwarantanny tych 100 tys przywiezionych tutaj zza granicy to ciężkie tygodnie przed nami. To jakiś żart.

0

Hiszpanie znowu prawie 8000 nowych przypadków, 768 zmarłych i ponad 4000 osób z stanie poważnym.

5

497 naruszeń kwarantanny w Polsce, jednego dnia! Mam nadzieje, że bez gadania każdy z miejsca 30000 zapowiadanego mandatu. Inna sprawa, że ta kwarantanna to śmiech na sali. Wracają do domów, jeśli są zarażeni to zarażą też domowników, a ci normalnie funkcjonują i chodzą do pracy. Sprowadzili do kraju 100 tys potencjalnie zarażonych i olali temat.

3

W końcu. Niestety rząd musi pamiętać, że spory odsetek społeczeństwa jest po prostu głupi. Samo proszenie, nagłaśnianie, pokazywanie obrazków z zachodu, tłumaczenie, że to nie żarty nie pomoże. I tak ludzie wiedzą swoje i nikt im nie będzie niczego zabraniał. Wystarczyło trochę słońca, żeby Grażyny uderzyły z dziećmi na place zabaw, Janusze rozpalali grille w plenerze, a Briany z Jessicami szwędały się w większych grupkach bez celu pomimo tego, że normalnie z domu się ich nie dało wyciągnąć. Ludzie martwią się tylko o własny portfel i tylko to ich może zostawić w domu. Jak możne nie rozumieć, że dzisiejsze działania się po to, żeby w maju wrócić do normalnego życia i ocalić być może tysiące ludzkich istnień? Nie chce myśleć co by się działo gdyby dzisiejsze społeczeństwo wróciło do czasów naszych dziadków kiedy trzeba było walczyć i umierać za ojczyznę skoro leżenie w ciepłym domu na tyłku jest tak wielkim problemem.

0

@Repcak22 Wysyłałem już Ci przecież link.

0

Pełnometrażowy film o Ciro trzyma poziom serialu i fajna zapowiedź 5 sezonu Gomorry.

9

A tych wyborów chyba tak się boją odwołać, bo wiedzą, że przy takiej recesji gospodarki długo programu 500+ nie utrzymają. A że kupili ludność tym rozdawnictem to się boją, żeby teraz oburzone mamusie nie głosowały na przeciwników.

1

Hiszpanie nadal sobie nic z koronowirusa nie robią, w to, że da się dokończyć sezon LaLigi nie wierzę.

7

Za chwilę konferencja Morawieckiego, o 20 orędzie Dudy, jutro rano w RMF FM Kaczyński w końcu wychodzi z nory. Coś się kroi.

0

@barcelonaLM Wczoraj pierwszy raz pękło ponad 5000 więc pod tym względem jeszcze gorzej.

0

@HansLanda Przyczyną śmierci tego ginekologa z Kielc też nie był koronowirus więc nie wiem czemu jest dodawany do statystyk.

Media