Villarreal zasłużył na bramkę. Alves jak zwykle napierdala te wrzutki i nie zastanawia się w ogóle, grają powoli i bez pomysłu na atak. Ale może skończy się "tylko" 0:1 :D
Villarreal zasłużył na bramkę. Alves jak zwykle napierdala te wrzutki i nie zastanawia się w ogóle, grają powoli i bez pomysłu na atak. Ale może skończy się "tylko" 0:1 :D
Komentarze
0
Villarreal zasłużył na bramkę. Alves jak zwykle napierdala te wrzutki i nie zastanawia się w ogóle, grają powoli i bez pomysłu na atak. Ale może skończy się "tylko" 0:1 :D
0
Villarreal zasłużył na bramkę. Alves jak zwykle napierdala te wrzutki i nie zastanawia się w ogóle, grają powoli i bez pomysłu na atak. Ale może skończy się "tylko" 0:1 :D