11 maja 2009, 17:25
0
michas_13 mysle ze Barca ma puchar w rekach ale Real może wygrać z Villarealem:/
11 maja 2009, 17:13
no.
22 sierpnia 2008, 15:06
jakis gnojaschcial zepsuc titiego ja mu na to nie pozwole
22 sierpnia 2008, 15:03
WSPOLCZUIA
22 sierpnia 2008, 14:59
to wielka szlachetnosc bo barca i real sie nie lubia a real by tak nie zrobikl
19 sierpnia 2008, 18:38
no i dobrze chłopaczysko bedzie lepiej grał mysle ze bedzie bdb a wy jesescie za wisla czy barca ja za barca
22 sierpnia 2008, 14:49
To mamy czworke barcy kto by sie nie cieszyl lepsza taka 4 jak massi ronaldinho etoo hery no nie
22 sierpnia 2008, 14:57
od ronniego lepszy messi krkic nie ma ronniego iech zdobedzie forme i wroci jako... NAJLEPSZY
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
michas_13 mysle ze Barca ma puchar w rekach ale Real może wygrać z Villarealem:/
0
no.
0
jakis gnojaschcial zepsuc titiego ja mu na to nie pozwole
0
WSPOLCZUIA
0
to wielka szlachetnosc bo barca i real sie nie lubia a real by tak nie zrobikl
0
no.
0
michas_13 mysle ze Barca ma puchar w rekach ale Real może wygrać z Villarealem:/
0
no i dobrze chłopaczysko bedzie lepiej grał mysle ze bedzie bdb a wy jesescie za wisla czy barca ja za barca
0
To mamy czworke barcy kto by sie nie cieszyl lepsza taka 4 jak massi ronaldinho etoo hery no nie
0
od ronniego lepszy messi krkic nie ma ronniego iech zdobedzie forme i wroci jako... NAJLEPSZY