Trustek
Dołączył/a: maj 2015
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Święty to ja jestem vini jest ŚWIETNY NIKT MU TEGO NIE ZABIERZE :)
5
Vidal fiozl nakrył stalową kopułą viniego. Swoją drgą Vini jest świetny ....
2
Ta bramka rozpocznie w Barcelonie cos nowego cos pięknego :) uwierzcie
2
Jak patrzę na grę Gomesa to mi sie plakac chce
1
Tak to jest jak sie jedzie przegrać
1
Ter Stegen Klasa !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wreszcie, świetnie sie go ogląda. Jest taki nieprzewidywalny :)
1
Robkin obie formy są prawidłowe :)
0
Najlepsza drużyna na świecie! Gdzie te nie dowiarki !???!!? Gdzie
0
Jazda ! Od początku mocno do przodu
0
Może ktos poratować linkiem ?
0
Opuść ten lokal błagam ...
7
Nie dziwię sie tym hala dzieciakom ponieważ nawet kiedy ja czytam te komentarze mam ochote się śmiać! Widze że przyzwyczailiście się do 5 bramek w meczu na korzyść barcelony, a każdy inny wynik jest "BE" . Wiecie za co kochacie fubol? Za nie przewidywalność i emocje temu towarzyszące. Takie małe porównanie na koniec. Dobry mecz Rakiticia-Niesamowity Chorwat, to był świetny transfer, słaby mecz- wywalić go powinien grzać ławe. Dobry mecz Leo-kosmita z innej planety.... kilka dni później Leo to Leo tamto. ŻAŁOSNE.
1
Najlepsze jest to że jak przechodził kontuzję to wszyscy płakali że transfer do kitu, a teraz nagła zmiana decyzji.
0
Gra tu kurwa ktoś w piłkę ?!!! To zrozumiałe że czasem można nie trafić karnego ... Higuain może nie jest zawodnikiem do którego czuje sympatie ale każdemu się zdarza ;)