nie rozumiem zachowania Valdesa, dlaczego J.M nie mogłby celebrować wygranej? czy to jest zabronione na stadionie przeciwnika? jeśli tak to jak powinni zareagowac zawodnicy Chelsea w momencie jak Barcelona celebrowala gola Iniesty?! wygrali i niech sie cieszą do woli. I jeszcze to chamskie włączenie zraszaczy na murawie
nie ma drużyny niezwyciężonej, z porażką zawsze się trzeba liczyć szczególnie jeśli drużyna gra tak słabo jak wczoraj. Poza jedną akcją i 10.000 podaniami, wrzutkami na ślepo Alvesa, jednym strzałem Messiego, strzałem Pique nic się nie działo. Alves chyba musi w końcu zrozumieć że najbardziej widoczny zawodnik meczu nie znaczy że będzie najlepszy. Nie ma co obwiniać pojedyńcze jednostki, cała drużyna zagrała słabo. Barcelona przy złej formy sędziego zachowywała się jak Krysia R. wielce pokrzywdzona, skupiona głównie na dyskusji dlaczego nie było faulu.
najgorsze: wystawienie na pierwszą połowę "testowego" składu, na początku powinni grać gracze z podstawowego składu, a dzieciarnia na drugą połowe na dobicie przeciwnika ;)
jedyną sprawą do której można by się przyczepić do bardzo duża niedokładność w podaniach niektórych zawodników i częste straty, poza tym to grali swoje. bramki athletic by nie było gdyby nie puyol :) bardzo mi sie podobała postawa Valdesa, bardzo dobrze bronił i dobrze że został
Komentarze
0
4 miesiące bo to nie pierwszy raz, tak samo jak ktoś ma wyrok w zawiasach jak popełni przestępstwo to może dostać surowszą karę
0
Zarządzie klubu FCB! nie popełniaj tego samego błędu i nie ściągaj Hleba z wypożyczenia, oddaj go komukolwiek za friko :)
0
to dobrze, ławkę fcb powinna mieć pokaźną
0
bedzie na wymiane za Fabregasa, Toure zostaje
0
nie rozumiem zachowania Valdesa, dlaczego J.M nie mogłby celebrować wygranej? czy to jest zabronione na stadionie przeciwnika? jeśli tak to jak powinni zareagowac zawodnicy Chelsea w momencie jak Barcelona celebrowala gola Iniesty?! wygrali i niech sie cieszą do woli. I jeszcze to chamskie włączenie zraszaczy na murawie
0
nie ma drużyny niezwyciężonej, z porażką zawsze się trzeba liczyć szczególnie jeśli drużyna gra tak słabo jak wczoraj. Poza jedną akcją i 10.000 podaniami, wrzutkami na ślepo Alvesa, jednym strzałem Messiego, strzałem Pique nic się nie działo. Alves chyba musi w końcu zrozumieć że najbardziej widoczny zawodnik meczu nie znaczy że będzie najlepszy. Nie ma co obwiniać pojedyńcze jednostki, cała drużyna zagrała słabo. Barcelona przy złej formy sędziego zachowywała się jak Krysia R. wielce pokrzywdzona, skupiona głównie na dyskusji dlaczego nie było faulu.
0
dobrze grającej drużynie sędzia nie przeszkadza
0
najgorsze: wystawienie na pierwszą połowę "testowego" składu, na początku powinni grać gracze z podstawowego składu, a dzieciarnia na drugą połowe na dobicie przeciwnika ;)
0
Wielkie Dzieki @Pingwinek
0
jedyną sprawą do której można by się przyczepić do bardzo duża niedokładność w podaniach niektórych zawodników i częste straty, poza tym to grali swoje. bramki athletic by nie było gdyby nie puyol :) bardzo mi sie podobała postawa Valdesa, bardzo dobrze bronił i dobrze że został