O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja też nie mogę już usiedzieć;p a jutro jeszcze koło na uczelni ... A propos w Gdańsku w Multikinie też już 2 salę otworzyli, bo dużo chętnych:) Ale atmosfera będzie! Liczę, że Etończyk się w końcu odblokuje:) Ale mam nadzieję, że Henryk strzeli gola zwycięskiego należy mu się:)

0

Chyba czasem się nie zastanawiacie nad tym co piszecie, jak Ribery zmieni klub to będzie wymagał od niego miejsca w pierwszej 11! Raczej nie zgodzi się być zmiennikiem Henia, jak tutaj niektórzy piszą:P Jeszcze jest troche czasu do transferow, ktos na pewno przyjdzie:)

0

Wróciłem właśnie z meczu z Multikina w Gdańsku:):):) Szał radości po bramce - BEZCENNE !!! Ach już się szykuję na finał:D no i dziś kurczę znowu się nie wyśpię, bo od wczoraj martwiłem się obroną i Heniem:) Nie było źle, a tak naprawdę wygrało Piękno futbolu, trzeba patrzeć na dwumecz, a nie tylko na dzisiaj, w dwumeczu Barca atakowała, Czelsi się broniła. Koniec kropka:) BARCAAAAA :)

0

a ja dzisiaj jak wielu ludzi w Gdańsku idę kibicować do Multikina:) obraz HD na dużym ekranie, cud miód i orzeszki :)

Zobacz wszystkie

0

a ja dzisiaj jak wielu ludzi w Gdańsku idę kibicować do Multikina:) obraz HD na dużym ekranie, cud miód i orzeszki :)

0

Wróciłem właśnie z meczu z Multikina w Gdańsku:):):) Szał radości po bramce - BEZCENNE !!! Ach już się szykuję na finał:D no i dziś kurczę znowu się nie wyśpię, bo od wczoraj martwiłem się obroną i Heniem:) Nie było źle, a tak naprawdę wygrało Piękno futbolu, trzeba patrzeć na dwumecz, a nie tylko na dzisiaj, w dwumeczu Barca atakowała, Czelsi się broniła. Koniec kropka:) BARCAAAAA :)

0

Ja też nie mogę już usiedzieć;p a jutro jeszcze koło na uczelni ... A propos w Gdańsku w Multikinie też już 2 salę otworzyli, bo dużo chętnych:) Ale atmosfera będzie! Liczę, że Etończyk się w końcu odblokuje:) Ale mam nadzieję, że Henryk strzeli gola zwycięskiego należy mu się:)

0

Chyba czasem się nie zastanawiacie nad tym co piszecie, jak Ribery zmieni klub to będzie wymagał od niego miejsca w pierwszej 11! Raczej nie zgodzi się być zmiennikiem Henia, jak tutaj niektórzy piszą:P Jeszcze jest troche czasu do transferow, ktos na pewno przyjdzie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?