Ja też nie mogę już usiedzieć;p a jutro jeszcze koło na uczelni ... A propos w Gdańsku w Multikinie też już 2 salę otworzyli, bo dużo chętnych:) Ale atmosfera będzie! Liczę, że Etończyk się w końcu odblokuje:) Ale mam nadzieję, że Henryk strzeli gola zwycięskiego należy mu się:)
Chyba czasem się nie zastanawiacie nad tym co piszecie, jak Ribery zmieni klub to będzie wymagał od niego miejsca w pierwszej 11! Raczej nie zgodzi się być zmiennikiem Henia, jak tutaj niektórzy piszą:P Jeszcze jest troche czasu do transferow, ktos na pewno przyjdzie:)
Wróciłem właśnie z meczu z Multikina w Gdańsku:):):) Szał radości po bramce - BEZCENNE !!! Ach już się szykuję na finał:D no i dziś kurczę znowu się nie wyśpię, bo od wczoraj martwiłem się obroną i Heniem:) Nie było źle, a tak naprawdę wygrało Piękno futbolu, trzeba patrzeć na dwumecz, a nie tylko na dzisiaj, w dwumeczu Barca atakowała, Czelsi się broniła. Koniec kropka:) BARCAAAAA :)
Wróciłem właśnie z meczu z Multikina w Gdańsku:):):) Szał radości po bramce - BEZCENNE !!! Ach już się szykuję na finał:D no i dziś kurczę znowu się nie wyśpię, bo od wczoraj martwiłem się obroną i Heniem:) Nie było źle, a tak naprawdę wygrało Piękno futbolu, trzeba patrzeć na dwumecz, a nie tylko na dzisiaj, w dwumeczu Barca atakowała, Czelsi się broniła. Koniec kropka:) BARCAAAAA :)
Ja też nie mogę już usiedzieć;p a jutro jeszcze koło na uczelni ... A propos w Gdańsku w Multikinie też już 2 salę otworzyli, bo dużo chętnych:) Ale atmosfera będzie! Liczę, że Etończyk się w końcu odblokuje:) Ale mam nadzieję, że Henryk strzeli gola zwycięskiego należy mu się:)
Chyba czasem się nie zastanawiacie nad tym co piszecie, jak Ribery zmieni klub to będzie wymagał od niego miejsca w pierwszej 11! Raczej nie zgodzi się być zmiennikiem Henia, jak tutaj niektórzy piszą:P Jeszcze jest troche czasu do transferow, ktos na pewno przyjdzie:)
Komentarze
0
Ja też nie mogę już usiedzieć;p a jutro jeszcze koło na uczelni ... A propos w Gdańsku w Multikinie też już 2 salę otworzyli, bo dużo chętnych:) Ale atmosfera będzie! Liczę, że Etończyk się w końcu odblokuje:) Ale mam nadzieję, że Henryk strzeli gola zwycięskiego należy mu się:)
0
Chyba czasem się nie zastanawiacie nad tym co piszecie, jak Ribery zmieni klub to będzie wymagał od niego miejsca w pierwszej 11! Raczej nie zgodzi się być zmiennikiem Henia, jak tutaj niektórzy piszą:P Jeszcze jest troche czasu do transferow, ktos na pewno przyjdzie:)
0
Wróciłem właśnie z meczu z Multikina w Gdańsku:):):) Szał radości po bramce - BEZCENNE !!! Ach już się szykuję na finał:D no i dziś kurczę znowu się nie wyśpię, bo od wczoraj martwiłem się obroną i Heniem:) Nie było źle, a tak naprawdę wygrało Piękno futbolu, trzeba patrzeć na dwumecz, a nie tylko na dzisiaj, w dwumeczu Barca atakowała, Czelsi się broniła. Koniec kropka:) BARCAAAAA :)
0
a ja dzisiaj jak wielu ludzi w Gdańsku idę kibicować do Multikina:) obraz HD na dużym ekranie, cud miód i orzeszki :)
0
a ja dzisiaj jak wielu ludzi w Gdańsku idę kibicować do Multikina:) obraz HD na dużym ekranie, cud miód i orzeszki :)
0
Wróciłem właśnie z meczu z Multikina w Gdańsku:):):) Szał radości po bramce - BEZCENNE !!! Ach już się szykuję na finał:D no i dziś kurczę znowu się nie wyśpię, bo od wczoraj martwiłem się obroną i Heniem:) Nie było źle, a tak naprawdę wygrało Piękno futbolu, trzeba patrzeć na dwumecz, a nie tylko na dzisiaj, w dwumeczu Barca atakowała, Czelsi się broniła. Koniec kropka:) BARCAAAAA :)
0
Ja też nie mogę już usiedzieć;p a jutro jeszcze koło na uczelni ... A propos w Gdańsku w Multikinie też już 2 salę otworzyli, bo dużo chętnych:) Ale atmosfera będzie! Liczę, że Etończyk się w końcu odblokuje:) Ale mam nadzieję, że Henryk strzeli gola zwycięskiego należy mu się:)
0
Chyba czasem się nie zastanawiacie nad tym co piszecie, jak Ribery zmieni klub to będzie wymagał od niego miejsca w pierwszej 11! Raczej nie zgodzi się być zmiennikiem Henia, jak tutaj niektórzy piszą:P Jeszcze jest troche czasu do transferow, ktos na pewno przyjdzie:)