1

Jest gdzieś jakiś skrót meczu z Chorwacją poza stroną tvp.pl bo nie działa za granicą?

0

Wie ktoś ile rzucił młotem ten drugi Polak i który był w kwalifikacjach?Nie jestem na bieżąco i nie moge znalezc.Z góry dzięki.

9

Kobiety rzucają lżejszym młotem ale wynik i tak kosmiczny.Brawo!

0

Najlepiej jakiś fabularny;)

1

Niesamowity klimat lat 80-tych i świetna gra najmłodszych z dziewczynką z "mocami" na czele.Na minus Winona Ryder ale to nic.Świetny serial.

10

Dżepetto byłby dumny oglądając ten mecz.

1

Nie mam na myśli dwóch piw.

0

Niech już Polacy w końcu odpadną z tego Euro bo nie dam rady tyle pić;)

1

Szwajcarzy myślą tak samo,że mają łatwą drabinkę.Ja oceniam szanse na 60/40 dla Polski.

0

Brawooo Chorwacja

0

Hahaha ramos ty .uju

0

Nieproszeni goście-bardzo dobry z zaskakującą końcówką

0

Polska dojdzie do finału gdzie pokona Albanię 6:2.

1

Meczu Ekwador-Haiti nie można przegapić;p

7

Marihuana ma tylko jedną wadę:nie ma zalet.

0

La Rambla;p

1

Pewien garbaty facet biegł na autobus,potknął się i się przewrócił,pohuśtał się,pohuśtał się i usnął;)

0

Po tym co MC pokazało w polfinale z Realem,to nie zaslugują na LM.

22

Oby ta Bułka nie była taka czerstwa jak wcześniejszy Hleb;p

0

Czy Mathieu to nie jest czasem syn Mireille Mathieu znanej francuskiej piosenkarki?

0

Jaja se robie,nudzi mi sie;p

0

Jak w końcu nazywa sie ten piłkarz City,Fernando czy Fernandinho?Bo słyszałem już obie wersje.

0

Mam w dupie twoje zdanie kozojadzie.

2

Po ostatnich "koncertach" Barcy dzisiejszy mecz z Valencią postanowiłem sobie odpuścić bo nie jestem masochistą,jak widać podjąłem bardzo dobrą decyzję.

0

Ale że Dudka nie wzieli???

1

Sprzedać tego połamańca.

1

0

Jasne,bo to twój najlepszy kumpel,nie?

0

Hehehe,dobre.Barca musi grać u siebie w wyjazdowych strojach,bo niedowidzące dziady z UEFA siedzące w lożach nie umieją odróżnić barw Barcy od barw Atletico xD.Normalnie cyrk.

0

-Dlaczego Katalończycy czy też katalońscy kibice Barcy są nazywani "Polakami"?

-Ukszfhhh dfreqqczxgh hhhhloppxdf kliutrresg jupo.

-Słucham?

-Ukszfhhh dfreqqczxgh hhhhloppxdf kliutrresg jupo.

-Przepraszam,mógłby pan powtórzyć.

-Bo nikt ku.wa poza Katalonią nie rozumi naszej mowy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?