O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta, Messi, Puyol, Pique, VILLA
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 44

Komentarze

43

Co z tego że wezwali go do monitora, jak pokazali ujęcie z 2 kamer gdzie nie widać odległości ręki od ciała. Dopiero po decyzji TV pokazuje PRAWIDŁOWE ujęcie że ręka jest 0,5 metra od ciała! W meczu z Interem dopiero 3 ujęcie pokazało że był karny dla Interu, a tutaj pokazali dwa ujęcie z których nic nie widać. HALA sędziowie....

0

Uncle Erling :)

1

Mam nadzieję że Romeu wykartkuje się przed meczem z realem

0

Nie. Mam na myśli że trzeba dawac więcej wolnego bo "piłkarz też człowiek i rodzinę też ma". Po co trenowac skoro zostały dwa mecze (po dzisiejszym już jeden) do końca a potem widzac te przygotowanie taktyczne i fizyczne

0

Bardzo dobry mecz. A teraz poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek wolny na zregenerowanie sił po meczu!!!

Zobacz wszystkie

43

Co z tego że wezwali go do monitora, jak pokazali ujęcie z 2 kamer gdzie nie widać odległości ręki od ciała. Dopiero po decyzji TV pokazuje PRAWIDŁOWE ujęcie że ręka jest 0,5 metra od ciała! W meczu z Interem dopiero 3 ujęcie pokazało że był karny dla Interu, a tutaj pokazali dwa ujęcie z których nic nie widać. HALA sędziowie....

1

Mam nadzieję że Romeu wykartkuje się przed meczem z realem

0

przynajmniej wie gdzie jego miejsce w szeregu... za Leo

0

Uncle Erling :)

0

Bardzo dobry mecz. A teraz poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek wolny na zregenerowanie sił po meczu!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?