O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4642
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 27

Komentarze

1

Być może Kroos jest zawodnikiem dającym więcej w ofensywie, ale za to Rakitić jest nieodzowny w destrukcji, takie płuca drużyny. W drużynie to Iniesta ma być zawodnikiem od kreacji. W tym wypadku Real zyskał zawodnika kreatywnego, jednak balans między obroną a atakiem został zaburzony. Wydaje się, że okno transferowe Barcy było dużo bardziej przemyślane.

0

nie czepiam się kota, ale strona komentarzy wygląda przez to mało estetycznie. Mógłbyś chociaż skrócic nick do ghdfsjhzcbcjbhzicgasdfiub56452sdsdhcbzxcnzsdasczxczxczxczx, wtedy mieści się w ramce:)

0

Nie podoba mi się szum, który powstaje wokół Munira. Chłopak miał poprawny debiut, zapowiada się na nieprzeciętnego grajka. Oby tylko całe medialne zamieszanie nie wpłynęło na jego psychike, zwiększa to tylko ciężar jaki ma na barkach.

17

Wczorajszy mecz oglądało się bardzo przyjemnie. Jednak lekko irytowały mnie ciągłe stwierdzenia Leszka Orłowskiego, jakoby Rakitić rozegrał bardzo słabe zawody i generalnie kiepsko odnajduje się w stylu Barcy. Jak dla mnie poziomem Rakitić stał na równi z Iniestą w tym meczu.

2

Z całym szacunkiem dla przyjaciela, ale w jakim celu piszesz takie rzeczy na forum poświęcone FC Barcelonie?

Zobacz wszystkie

17

Wczorajszy mecz oglądało się bardzo przyjemnie. Jednak lekko irytowały mnie ciągłe stwierdzenia Leszka Orłowskiego, jakoby Rakitić rozegrał bardzo słabe zawody i generalnie kiepsko odnajduje się w stylu Barcy. Jak dla mnie poziomem Rakitić stał na równi z Iniestą w tym meczu.

5

Mam wrażenie, że gdyby Messi nie miał na nazwisko Messi własnie, występ takiego zawodnika ocenilibyście na bardzo dobry. Jednak Leo przyzwyczaił nas do takiego poziomu, że gdy w kolejnym meczu nie strzela dwóch hat-tricków i nie ma 17 asyst(oczywiście wszystko po przedryblowaniu całego składu drużyny przeciwnej) to zagra beznadziejny mecz. Na chwile obecną Messi ciągnie grę Argentyny a wam ciągle mało.
Pozdrawiam

2

Z całym szacunkiem dla przyjaciela, ale w jakim celu piszesz takie rzeczy na forum poświęcone FC Barcelonie?

2

Ehh z jednej strony cieszy ilość komentarzy pod każdym artykułem - strona jest żywa. Jednak za każdym razem coraz ciężej jest znaleźć komentarz na poziomie wśród krzaków "Ronaldo>Messi" tudzież "Messi>Ronaldo" połączone oczywiście z wyzwiskami w kierunku osób, które mają odmienne zdanie. Chętnie wróciłbym do nieco mniejszej frekwencji na stronie, na której jednak można realnie podyskutować:)

1

Być może Kroos jest zawodnikiem dającym więcej w ofensywie, ale za to Rakitić jest nieodzowny w destrukcji, takie płuca drużyny. W drużynie to Iniesta ma być zawodnikiem od kreacji. W tym wypadku Real zyskał zawodnika kreatywnego, jednak balans między obroną a atakiem został zaburzony. Wydaje się, że okno transferowe Barcy było dużo bardziej przemyślane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?