O sobie
- Zainteresowania piłka nożna , sport .
- Ulubiony zawodnik Messi, Fabregas, Reus, Goetze, Lewy
- Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal, Borussia. Legia
- Barcelonie kibicuję od ponad 5 lat ,
Statystyki
- Dni w serwisie 5132
- Liczba komentarzy 3
- Polecenia 0
Komentarze
0
czy to basen Narodowy w Warszawie ? ... / xd
0
10 , 12 , 13 , 15 . + Chciałabym żeby powrócił ten Messi z 2011 roku . Kiedy umiał bez problemu minąć najlepszych obrońców Realu i najlepszego bramkarza na świecie . : )
0
fajnie by było gdyby nazwali je Diego . : )
0
fajnie by było gdyby nazwali je Diego . : )
0
10 , 12 , 13 , 15 . + Chciałabym żeby powrócił ten Messi z 2011 roku . Kiedy umiał bez problemu minąć najlepszych obrońców Realu i najlepszego bramkarza na świecie . : )
0
czy to basen Narodowy w Warszawie ? ... / xd