0

No nie wiem czy Polska dojdzie tak daleko

0

Ciekawe co by było jakby Barcelona trafiła Real w 1/8 finału.

1

No np. Barca 6: 2 Real z 2009

2

Nie to jest najważniejsze, żeby tylko przynosiły szczęście.

0

Mi się bardzo podobają. Już chciałbym je mieć!

0

Na jaki obstawiacie wynik?

0

Więc niech wygrają!

0

Taka prawda.

0

Musimy wyjść z dołku i zacząć grać tak jak kilka tygodni temu i zdobyć te dwa kolejne trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?