Leazard! Co do Jana Pawła II może się i zgodzę ale co do komunizmu... Ten nasz pseudo-demokratyczny ustrój nie jest wcale super... (to tylko moje zdanie) A jeżeli wspominasz już o C.Ronaldo to powiem tak: Zaje**ście ogląda się ich zmagania! Jeden stara się dogonić i przegonić drugiego! Obaj są no kurcze... fantastyczni! Naprawdę cieszmy się z tego co mamy możliwość oglądać od kilku lat!
Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy okazje oglądać... ludzie!!! pomyślcie o tym ze za kilka ładnych lat nasze wnuczęta zapytają nas: '' Dziadku! Jak to było oglądać Messiego?'' ... Czuje się jak część tej tworzącej się legendy!
To pogrom... i upokorzenie... VeB!!! Piłkarze z Realu ładnie się przerzucili :P z kopania piłki (co im nie wychodziło) na kopanie nóg (żadnej w sumie nie złamali ;) ) może w kopalni lepiej by im szlo?
Komentarze
0
Leazard! Co do Jana Pawła II może się i zgodzę ale co do komunizmu... Ten nasz pseudo-demokratyczny ustrój nie jest wcale super... (to tylko moje zdanie) A jeżeli wspominasz już o C.Ronaldo to powiem tak: Zaje**ście ogląda się ich zmagania! Jeden stara się dogonić i przegonić drugiego! Obaj są no kurcze... fantastyczni! Naprawdę cieszmy się z tego co mamy możliwość oglądać od kilku lat!
0
Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy okazje oglądać... ludzie!!! pomyślcie o tym ze za kilka ładnych lat nasze wnuczęta zapytają nas: '' Dziadku! Jak to było oglądać Messiego?'' ... Czuje się jak część tej tworzącej się legendy!
0
juz chce kolejne GD :)
0
To pogrom... i upokorzenie... VeB!!! Piłkarze z Realu ładnie się przerzucili :P z kopania piłki (co im nie wychodziło) na kopanie nóg (żadnej w sumie nie złamali ;) ) może w kopalni lepiej by im szlo?
0
luksy haha ;D dobre ;) kręcą sie niczym wiertla ;D
0
No bez zadnych niespodzianek :P
0
No bez zadnych niespodzianek :P
0
Szkoda ze Laporta nie bedzie juz prezesem ;/
0
panowie. a co jesli barcelona wygra z xerez np 1:0? nie liczy sie ilosc bramek tylko punkty ;) pozdrawiam.
0
ma racje ;]