Tellodra
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
PSG dobra drużyna ale Bravo w bramce dzisiaj na pewno by lepiej zagrał, Pedro to co zawsze czyli bardzo mało.
0
Przy tak słabym przeciwniku, nie ma co się za bardzo podniecać że nasi gracze dobrze się pokazali. Podoba mi się ustawienie w ataku trzech napastników przed polem i Alba-Montoya na skrzydłach.
Chciałbym tylko podkreślić że nawet jak bardzo się stara, to Pedro nie potrafi się wyróżnić. Podstawowy napastnik takiej drużyny jak Barcelona powinien na boisku dzisiaj robić co chce, a Pedro daje z siebie wszystko i ma za to jedynie prostą asystę do Pique i wiele okazji pogratulować młodszym, mniej doświadczonym, bardziej skutecznym kolegom. Uważam że w ataku nam w tym roku nie pomoże, za to w obronie jak najbardziej.
0
To miłe ale on chyba nie rozumie po polsku.
0
Bill Burr?
0
Nie wydaje się potrzebny, Deulofeu na rezerwie i nie wiadomo co z Tello. Reus byłby potężnym wzmocnieniem. Chyba odejdzie, i to na naszą korzyść.