0

BAN - Ice

0

75 mln - 26=49 mln + 12 mln=61mln tyle ma Barca na transfery.

Za ville spokojnie wyłożyli ponad 40mln a Fabsa chcą tak strasznie kupić a żałują 5 mln.

0

Niech wyłożą te 40 baniek i spokój będzie...

0

Brawa dla tego pana i mam nadzieje ,że pojedzie do USA.

0

0

Sanchez wygląda na niezłego koksa :D

Jeszcze Fabregasa Visca El Barca!

0

Jeszcze Cesc i pozamiatane!!!

0

Jak już przyjechał to mógł trochę kasy dorzucić do Fabsa.

Jego wizyta tylko może złej sławy barcelonie przynieść...

0

Już za dłuugo czekamy na Sancheza dawac go do Barcy!

I jak nie kupią Fabregasa to przynajmniej niech kogoś kupią na ławę jak Adriano czy Affeleya.

0

Kolejny kapitan to Xavi potem może Messi,Iniesta,Pique

0

Największy minus u mnie Rosell ma za to ,że usunął Cruyffowi tytuł honorowego prezydenta barcelony.

0

Kupcie wkońcu kogoś .............................

0

JEEEST Sanchez to będzie gwiazda barcy.:)

0

CR7IsNumberOne won z tej strony pajacu prowokujesz tylko dzieciaku nie pierwszy raz!

0

Messi pokazał klasę i ciekawe czy ktoś może go krytykować po tym meczu.

Jak ktoś kocha futbol i mówi ,że Messi nie umie grac to tak jakby mówił ,że Fredy Mercury nie potrafił śpiewać.

0

no zobaczymy co zniego będzie anglika dawno nie było w barcelonie ;p

0

Neymar ma 19 lat , a messi ma ledwo 24 i przez 5 lat w życiu Neymar tego nie osiągnie...

Messi był 3 potem 2 a teraz ma 3 złote piłki.

0

Heh Messi jeden z najlepszych graczy Barcelony w historii nie jest gwiazdą turnieju skromny chłopak za to go cenie.

0

Przydał by się chociaż 1 obrońca młody w te wakacje do sprzedania Milito.

0

Na pewno Jose już jest w Romie?? Szkoda :(

0

Sanchez Fabregas do tego jakies rezerwy jest SUPER :)

0

OBY OBY !!

0

SUPER! 90mln ;d

0

Oby tylko potwierdzili tą wiadomość i w końcu wróci Fabs do domu!

Visca el barca!

0

Jak nie uda się kupic Sancheza to zawsze można za pare milionów ściągnąć Forlana ,który ma wybitne stałe fragmenty.

0

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO LEO!

WYGRAJ COPA AMERICĘ I ZŁOTĄ PIŁKĘ!

0

Wykreowali pele na najlepszego w historii ,a w tamtych czasach w Brazylii nie wiedzieli co to jest technika kompletnie i najlepiej sobie porównać Messiego i Pele pod względem umiejętności i wszystko jasne kto ma większy talent.

0

Messi jeszcze pokaże dziadowi kto jest najlepszy bez obaw.

0

liga ukraińska rózni się od europejskiej haha ;p

0

Żenada znowu taki ważny puchar będzie na beznadziejnym stadionie w monaco...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?