THEFCBFAN
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
Czy będzie rewanż w Las Palmas,czy Zaragoza jest już w la liga?
0
O jasne,jasne,gdybym miał z kim grać to pewnie bym strzelił,miał dużo wolnego miejsca.
0
0
0
Dawajcie Albicelestes!
0
Że mają silną pakę na nowy sezon.
0
0
Karny dla Argentyny!
0
Polecam,tylko trzeba od początku grę przejść.
4
A robiłeś giełdy,mi wyszło 360 mln.:D
0
No super,ja na w-fie podobna strzelilem,i to nie oznacza ze jestem Messim.
0
Liczyłeś że Gibraltar wygra?Aha.
0
Messi otworzył wynik w meczu Polski?Ciekawe.
0
Polska i Hiszpania.
0
3:0 Ilkay Gundogan.
0
Las Palmas remisuje z Valladoid 0-0,a to oznacza że zagra o końcową walkę z Gironą lub Zaragozą(14.06-17:00)
1
Coutinho powinien się sprawdzić.
0
No tylko kogo?Jedynie Coutinho lub Gundogan.
0
NIe,no,ależ porównanie,doprawdy.
4
Myślcie głupole,Paul jest świtnym zawodnikiem,w dodatku młodym,i myślącym na boisku,wasze pieniądze,że się tak bulwersujecie?Rzygać mi się chce od waszych''on jest przereklamowany'',dzieci...A Iniesta nie będzie grać wiecznie.
0
On też miał swoje za uszami,na Bartomeu spadły błędy Rossela.
1
0
Ja ciebie też nie.
0
Zrozum,Laporta zniszczył Barce.
0
No właśnie,myślę że Bartomeu jeszcze nie raz nas pozytywnie zaskoczy.
0
No,haha,a póżniej będziesz pisał:Bartomeu jest genialny,zawsze w niego wierzyłem.
0
*Posiódma korona to zostanie Bartomeu
0
Po prostu,chodzi mi o to,że nie którzy tutaj twierdzą,że on chce zniszczyć Barce,no to po co podawał się do dymisji,zwolnił Zubiego,kupił Vidala,przedłużył ważne umowy,i jeśli to prawda,to dostaniemy teraz 60 mln za sezon z Qatarem.
0
A założymy się,że Bartomeu zostanie prezydentem?