ja nie wiem czmu w sie tak cieszycie jak Reali straci gola labo przegra ?? tak samo kibice Blancos!!! kazdy powinien patrzec an swoj zespol ajpierw a pozniej sobie patrzec inne wyniki!! Real odrobi to z nawiazka;)
Guardiola ma jeszcze czas... rzucil sie na takei wyzywanie ale mi sie wydaje ze nie ma szans zeby cos osiagnal... Barca B to jest inna bajka... za chwile mecz Numancia - Barcelona i sie okaze czy Numacia naprawde moze powalczyc o srodek tabeli czy tylko Barca zagrala slabuitko i bezbarwnie... pozdrawiam;) Hala Madrid!!
dla Mnie Pepe Guardiola to nie trener dla Barcy!!! On tylko prowadzil zespol B!! a to jest duza roznica!!! ktos z trenerow Lippi Mourinho Klopp to sa trenerzy z ogromna pilkarska wiedza i doswiadczeniem!! pep dopier zaczyna jescze raz pozdro!!!;)
dafik rozlozyc kazdego?? wez sie zastanow co piszesz !! tu nie gra sklad tylko druzyna :) Barcelona jeszcze sie nei zgrala do konca ale jeste pewny ze ciezko bedzie realowi wygrac lige w tym sezonie :) Jestem kibicem Madrytu od zawsze ale Barca w tym sezonie zrobila dobre transfery i po 5 kolejce juz beda grac na swoim normalnym wysokim poziomie!! pozdrawaim prawdziwych fanow Blaugrany!!! Glowa do gory dopiero 2 mecze;) pozdro
To jest dopiro poczatek sezonu !! pierwszy mecz nie oczekujcie ze Barca wygra 11-0!! obecnie czekam na mecz Depor - Real:) pozdrawiam!! i nie piszcze Iniesta do domu ale pepe do domu zal was!!!
To jest dopiro poczatek sezonu !! pierwszy mecz nie oczekujcie ze Barca wygra 11-0!! obecnie czekam na mecz Depor - Real:) pozdrawiam!! i nie piszcze Iniesta do domu ale pepe do domu zal was!!!
Guardiola ma jeszcze czas... rzucil sie na takei wyzywanie ale mi sie wydaje ze nie ma szans zeby cos osiagnal... Barca B to jest inna bajka... za chwile mecz Numancia - Barcelona i sie okaze czy Numacia naprawde moze powalczyc o srodek tabeli czy tylko Barca zagrala slabuitko i bezbarwnie... pozdrawiam;) Hala Madrid!!
Wedlug mnie Wisle nie ma zadnych szans to nie jest ta bajka... Skorza upatruje szanse w tym ze Barca nie grala meczu o stawke to jest bez znaczenia:) Barca to jednez z 3 najlepszych druzyn na swiecie... Wisla moze myslec juz o Pucharze uefa:) Kibicuje oczywsicie Wisle ale to tylko dlatego ze jestem Kibicem Realu Madryt!!! Zycze wam dobrego widowiska Pozdrawiam!!!
ja nie wiem czmu w sie tak cieszycie jak Reali straci gola labo przegra ?? tak samo kibice Blancos!!! kazdy powinien patrzec an swoj zespol ajpierw a pozniej sobie patrzec inne wyniki!! Real odrobi to z nawiazka;)
Bo juz mi sie zygac chce jak patrze na newsy o tych transferach Villa Quaresma Ronaldo Huntelaar smieszne to jest!!! a tutaj chociaz poczytam wypowiedzi poszczegolych graczy trenerow!!!
Komentarze
0
ja nie wiem czmu w sie tak cieszycie jak Reali straci gola labo przegra ?? tak samo kibice Blancos!!! kazdy powinien patrzec an swoj zespol ajpierw a pozniej sobie patrzec inne wyniki!! Real odrobi to z nawiazka;)
0
Guardiola ma jeszcze czas... rzucil sie na takei wyzywanie ale mi sie wydaje ze nie ma szans zeby cos osiagnal... Barca B to jest inna bajka... za chwile mecz Numancia - Barcelona i sie okaze czy Numacia naprawde moze powalczyc o srodek tabeli czy tylko Barca zagrala slabuitko i bezbarwnie... pozdrawiam;) Hala Madrid!!
0
dla Mnie Pepe Guardiola to nie trener dla Barcy!!! On tylko prowadzil zespol B!! a to jest duza roznica!!! ktos z trenerow Lippi Mourinho Klopp to sa trenerzy z ogromna pilkarska wiedza i doswiadczeniem!! pep dopier zaczyna jescze raz pozdro!!!;)
0
dafik rozlozyc kazdego?? wez sie zastanow co piszesz !! tu nie gra sklad tylko druzyna :) Barcelona jeszcze sie nei zgrala do konca ale jeste pewny ze ciezko bedzie realowi wygrac lige w tym sezonie :) Jestem kibicem Madrytu od zawsze ale Barca w tym sezonie zrobila dobre transfery i po 5 kolejce juz beda grac na swoim normalnym wysokim poziomie!! pozdrawaim prawdziwych fanow Blaugrany!!! Glowa do gory dopiero 2 mecze;) pozdro
0
To jest dopiro poczatek sezonu !! pierwszy mecz nie oczekujcie ze Barca wygra 11-0!! obecnie czekam na mecz Depor - Real:) pozdrawiam!! i nie piszcze Iniesta do domu ale pepe do domu zal was!!!
0
To jest dopiro poczatek sezonu !! pierwszy mecz nie oczekujcie ze Barca wygra 11-0!! obecnie czekam na mecz Depor - Real:) pozdrawiam!! i nie piszcze Iniesta do domu ale pepe do domu zal was!!!
0
Guardiola ma jeszcze czas... rzucil sie na takei wyzywanie ale mi sie wydaje ze nie ma szans zeby cos osiagnal... Barca B to jest inna bajka... za chwile mecz Numancia - Barcelona i sie okaze czy Numacia naprawde moze powalczyc o srodek tabeli czy tylko Barca zagrala slabuitko i bezbarwnie... pozdrawiam;) Hala Madrid!!
0
Wedlug mnie Wisle nie ma zadnych szans to nie jest ta bajka... Skorza upatruje szanse w tym ze Barca nie grala meczu o stawke to jest bez znaczenia:) Barca to jednez z 3 najlepszych druzyn na swiecie... Wisla moze myslec juz o Pucharze uefa:) Kibicuje oczywsicie Wisle ale to tylko dlatego ze jestem Kibicem Realu Madryt!!! Zycze wam dobrego widowiska Pozdrawiam!!!
0
ja nie wiem czmu w sie tak cieszycie jak Reali straci gola labo przegra ?? tak samo kibice Blancos!!! kazdy powinien patrzec an swoj zespol ajpierw a pozniej sobie patrzec inne wyniki!! Real odrobi to z nawiazka;)
0
Bo juz mi sie zygac chce jak patrze na newsy o tych transferach Villa Quaresma Ronaldo Huntelaar smieszne to jest!!! a tutaj chociaz poczytam wypowiedzi poszczegolych graczy trenerow!!!