Użytkownik zbanowany
2 kwietnia 2016, 22:30
0
Real grał gówno tylko benzema z marcelo no i potem hese a my w popisowy sposob zjebalismy wygrany mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Real grał gówno tylko benzema z marcelo no i potem hese a my w popisowy sposob zjebalismy wygrany mecz
0
Real grał gówno tylko benzema z marcelo no i potem hese a my w popisowy sposob zjebalismy wygrany mecz