Wszystko w swoim czasie. Dla mnie jest kilka rozwiązań i to jest dobre. Paulinho będzie jednym z głównych elementów tej układanki ale Iniesta też nie powiedział ostatniego słowa jak kilku innych. Kadra nie jest najgorsza więc grajmy i zdobywajmy punktu.
Kolejny mecz który pokazuje różnicę z zeszłego sezonu. Gra nie powala ale są three points. To się liczy i o oby bilans był zawsze na +. Oby tak dalej. Ja jestem zadowolony póki co z tego co ugrywamy a Valverde będzie w stanie poprawić to czego nam brakuje.
Młody nie jestem. Oglądałem boski Milan , Ajax, Real , United i oczywiście FCB. Każda seria istnieje i przemija ale żaden KLUB nie miał aż tak mocnego własnego, swojego DNA. Żaden KLUB!!! Ale to chyba jedyny KLUB ( zarząd) który tak to umie spierd.....!!!!!
Naprawdę co ten zarząd odpier..... to są jakieś jaja. Wolałbym już żeby odpuścili kupowanie za nie wiadomo jakie miliony a zaczęli stawiać na młodziaków ze szkółki. Efekt nie bylby raczej dużo gorszy a w przyszłości by zaprocentował. Zmiana stylu w jaki DNA Barcy ma być kontynuowane to parodia. WIĘCEJ NIŻ KLUB!!!! TO STWIERDZENIE KIEDYŚ COŚ ZNACZYŁO!!!!!
Aż mi się słabo robi jak to czytam. Jeśli jesteś w FCB i chciałeś w niej grać od dzieciaka to nie odwala się takich rzeczy. Ja wiem ze teraz football to tylko cash ale bez jaj!!
Naprawdę co ten zarząd odpier..... to są jakieś jaja. Wolałbym już żeby odpuścili kupowanie za nie wiadomo jakie miliony a zaczęli stawiać na młodziaków ze szkółki. Efekt nie bylby raczej dużo gorszy a w przyszłości by zaprocentował. Zmiana stylu w jaki DNA Barcy ma być kontynuowane to parodia. WIĘCEJ NIŻ KLUB!!!! TO STWIERDZENIE KIEDYŚ COŚ ZNACZYŁO!!!!!
Kolejny mecz który pokazuje różnicę z zeszłego sezonu. Gra nie powala ale są three points. To się liczy i o oby bilans był zawsze na +. Oby tak dalej. Ja jestem zadowolony póki co z tego co ugrywamy a Valverde będzie w stanie poprawić to czego nam brakuje.
Wygrana bardzo cieszy chociaż mecz nie należał do najłatwiejszych.
Nie był on zbyt spektakularny w naszym wykonaniu ale to właśnie często takie mecze decydują o sile zespołu. Niby gra taka sobie, Arsenal napsuł nam dużo zdrowia i miał też swoje okazje ale to właśnie my a nie oni wykorzystaliśmy jakiś procent swoich okazji.
Czasami martwi mnie nasza "niemoc ofensywna" w środku pola.
Dla mnie jest jeden gość,który byłby w stanie dać nam jakość w tej strefie. Potrafi się zastawić, poprzepychać,odepchnąć no i pierdyknąć z dystansu jak trzeba. Ale najważniejsze że ma niekonwencjonalną technikę i potrafi naprawdę zagrać kapitalną piłkę. Kto oglądał drugi wczorajszy mecz wie o kim mówię.
Do wyróżnienia: Messi, Busi, Ter Stegen, Alves, Rakitic no i jeszcze Ney.
Oczywiście temat celowego żółtka Pique będzie teraz na bank wałkowany. Jeśli mam być szczery to ja też widzę w tym celowe zagranie ale mi to akurat zupełnie nie przeszkadza.
Wszystko w swoim czasie. Dla mnie jest kilka rozwiązań i to jest dobre. Paulinho będzie jednym z głównych elementów tej układanki ale Iniesta też nie powiedział ostatniego słowa jak kilku innych. Kadra nie jest najgorsza więc grajmy i zdobywajmy punktu.
Co do Alby i jego zachowania 100% racji. Aczkolwiek to nie jedyny "nasz Marlon Brando":-)
To co czasami pokazuje Suarez to też jakaś patologia. Jak chce się pokulać po murawie niech to robi na treningach. Tylko niech nie wystawia tak tej ręki do przodu bo mu ją kosiarką przejadą.
Ogólnie szkoda, że tak kapitalni zawodnicy postępują w taki sposób, i nie przemawia do mnie że tak postępuje liczne grono innych zawodników na świecie.
Komentarze
1
Wszystko w swoim czasie. Dla mnie jest kilka rozwiązań i to jest dobre. Paulinho będzie jednym z głównych elementów tej układanki ale Iniesta też nie powiedział ostatniego słowa jak kilku innych. Kadra nie jest najgorsza więc grajmy i zdobywajmy punktu.
3
Kolejny mecz który pokazuje różnicę z zeszłego sezonu. Gra nie powala ale są three points. To się liczy i o oby bilans był zawsze na +. Oby tak dalej. Ja jestem zadowolony póki co z tego co ugrywamy a Valverde będzie w stanie poprawić to czego nam brakuje.
0
Młody nie jestem. Oglądałem boski Milan , Ajax, Real , United i oczywiście FCB. Każda seria istnieje i przemija ale żaden KLUB nie miał aż tak mocnego własnego, swojego DNA. Żaden KLUB!!! Ale to chyba jedyny KLUB ( zarząd) który tak to umie spierd.....!!!!!
3
Naprawdę co ten zarząd odpier..... to są jakieś jaja. Wolałbym już żeby odpuścili kupowanie za nie wiadomo jakie miliony a zaczęli stawiać na młodziaków ze szkółki. Efekt nie bylby raczej dużo gorszy a w przyszłości by zaprocentował. Zmiana stylu w jaki DNA Barcy ma być kontynuowane to parodia. WIĘCEJ NIŻ KLUB!!!! TO STWIERDZENIE KIEDYŚ COŚ ZNACZYŁO!!!!!
1
Aż mi się słabo robi jak to czytam. Jeśli jesteś w FCB i chciałeś w niej grać od dzieciaka to nie odwala się takich rzeczy. Ja wiem ze teraz football to tylko cash ale bez jaj!!
3
Naprawdę co ten zarząd odpier..... to są jakieś jaja. Wolałbym już żeby odpuścili kupowanie za nie wiadomo jakie miliony a zaczęli stawiać na młodziaków ze szkółki. Efekt nie bylby raczej dużo gorszy a w przyszłości by zaprocentował. Zmiana stylu w jaki DNA Barcy ma być kontynuowane to parodia. WIĘCEJ NIŻ KLUB!!!! TO STWIERDZENIE KIEDYŚ COŚ ZNACZYŁO!!!!!
3
Kolejny mecz który pokazuje różnicę z zeszłego sezonu. Gra nie powala ale są three points. To się liczy i o oby bilans był zawsze na +. Oby tak dalej. Ja jestem zadowolony póki co z tego co ugrywamy a Valverde będzie w stanie poprawić to czego nam brakuje.
3
Wygrana bardzo cieszy chociaż mecz nie należał do najłatwiejszych.
Nie był on zbyt spektakularny w naszym wykonaniu ale to właśnie często takie mecze decydują o sile zespołu. Niby gra taka sobie, Arsenal napsuł nam dużo zdrowia i miał też swoje okazje ale to właśnie my a nie oni wykorzystaliśmy jakiś procent swoich okazji.
Czasami martwi mnie nasza "niemoc ofensywna" w środku pola.
Dla mnie jest jeden gość,który byłby w stanie dać nam jakość w tej strefie. Potrafi się zastawić, poprzepychać,odepchnąć no i pierdyknąć z dystansu jak trzeba. Ale najważniejsze że ma niekonwencjonalną technikę i potrafi naprawdę zagrać kapitalną piłkę. Kto oglądał drugi wczorajszy mecz wie o kim mówię.
Do wyróżnienia: Messi, Busi, Ter Stegen, Alves, Rakitic no i jeszcze Ney.
Oczywiście temat celowego żółtka Pique będzie teraz na bank wałkowany. Jeśli mam być szczery to ja też widzę w tym celowe zagranie ale mi to akurat zupełnie nie przeszkadza.
1
Wszystko w swoim czasie. Dla mnie jest kilka rozwiązań i to jest dobre. Paulinho będzie jednym z głównych elementów tej układanki ale Iniesta też nie powiedział ostatniego słowa jak kilku innych. Kadra nie jest najgorsza więc grajmy i zdobywajmy punktu.
1
Co do Alby i jego zachowania 100% racji. Aczkolwiek to nie jedyny "nasz Marlon Brando":-)
To co czasami pokazuje Suarez to też jakaś patologia. Jak chce się pokulać po murawie niech to robi na treningach. Tylko niech nie wystawia tak tej ręki do przodu bo mu ją kosiarką przejadą.
Ogólnie szkoda, że tak kapitalni zawodnicy postępują w taki sposób, i nie przemawia do mnie że tak postępuje liczne grono innych zawodników na świecie.