5 sierpnia 2018, 08:58
0
Pytanie z innej beczki :) ilu można zarejestrować piłkarzy z poza UE??
25 sierpnia 2013, 21:49
gooooollllllllllllll!!!!!!!!!!!!
21 lutego 2013, 00:01
Wierze w awans, 3 tygodnie do rewanżu :) zawsze trzeba wierzyć, szkoda że nie ustrzelili coś :/ Vamos Barca!!!!!
30 stycznia 2013, 16:59
Obstawiam 1:3!!! Mes Que Un Club !!!!!!!!!!!
14 sierpnia 2011, 22:53
Witamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29 listopada 2010, 23:06
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!! VAMOS BARCA !
1 sierpnia 2011, 23:06
Gratulacje !!!!!
29 listopada 2010, 23:07
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pytanie z innej beczki :) ilu można zarejestrować piłkarzy z poza UE??
0
gooooollllllllllllll!!!!!!!!!!!!
0
Wierze w awans, 3 tygodnie do rewanżu :) zawsze trzeba wierzyć, szkoda że nie ustrzelili coś :/ Vamos Barca!!!!!
0
Obstawiam 1:3!!! Mes Que Un Club !!!!!!!!!!!
0
Witamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !
0
Gratulacje !!!!!
0
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !
0
W moim seRcu tylko Ona...KataLoŃska BarcElona!!!! 5:0 !!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA !
0
Pytanie z innej beczki :) ilu można zarejestrować piłkarzy z poza UE??