Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Próbuje się dowartościować,bo już każdy piłkarz twierdzi,że to LIO jest najlepszy na świecie! W takim razie ja śmiem twierdzić,że jakby byli razem w drużynie to Messi miałby jego wszystkie złote piłki,no poza tą jedną z MU. (On sam ma już świadomośc,że to Leo jest bezsprzecznie numerem 1 na świecie,i pewnie stąd te jego wypowiedzi...) Jakoś Messi nigdy w ten sposób się nie wypowiadał ( nie dowartościowuje się) bo wszyscy i tak dają mu do zrozumienia,że jest bezsprzecznie numerem 1 w historii futbolu!!! I co najważniejsze nie ma kompleksu na punkcie CR tak jak ten drugi na jego! I dzieki temu LIO może skupić sie w 100% na tym co robi najlepiej!!!
0
serio... najbardziej zasluzona...to grubo pojechal...
2
100 procentowa racja...to,ze Vardy wyzej od Lewego to zenua... totalna kompromitacja tej nagrody.
0
Oni i tak maja bol dupy ze to u nas gra najlepszy pilkarz wszechczasow ;D
2
Nawet juz nie kto co wygral tylko medialnosc,bo Pepe mial lepszy sezon i rownie dobrze to on by mogl byc.
0
Dokladnie, Leo sam ciagnie wozek (Argentyna) prawie wygral im MS i 2 razy CA, gdyby Igla i Palacio wykorzystali okazje to byl by mistrzem!!!
Teraz jest paru mlodych zdolnych Argentynczykow: Dybala,Correa,Kranevitter,Icardi,Vietto i paru innych mlodziakow. Mysle,ze jak bedzie wszystko okej i poszczegolni zawodnicy beda w formie to Argentyna siegnie po majstra w Rosji.
1
Leo to geniusz pilkarski jest jedyny w swoim rodzaju,najlepszy pilkarz wszechczasow!!! Kazdy obiektywny kibic czy komentator tak twierdzi, Ci co sadza inaczej maja klapki na oczach,bo nie da sie nie zauwazy ze LIO jest po prostu z innej planety! (Teraz to nawet niektorzy kibice z fioletowej tak twierdza, moj brat jako fan Realu tez przyznaje,ze Leo nie ma sobie rownych).
0
Mysle,ze spokojnie damy rade ;D
0
Jestesmy Barca!!! My zawsze dajemy rade!!!
8
Lepiej niech napiszą o swoich golach ze spalonego w 2 finałach a nie doszukują się czegoś co nie istnieje. ( Tak bywa jeżeli raz na 7 lat zdobywają mistrzostwo) A poza tym ile razy sędzia grał pod Real... ile karnych z kapelusza było albo goli ze spalonego na miarę zwycięstwa... no ile... sami się ośmieszają!
A druga sprawa której kompletnie nie rozumiem to dlaczego sąd z Madrytu broni Ronaldo, a na Messim wiesza psy? Cały ten sąd z Madrytu to kompromitacja i dno!
0
Oby trafil do nas w przyszlosci ;D, i razem z Messim poprowadzil Argentyne do MS!
4
Leo to magik myśle że kolejne lata będą jego.
0
Brakuje mu tylko złotego medalu IO, MŚ był MŚ lotów był TCS wygrał,to nie są ogromne sukcesy? ( A i na olimpiadzie miał jak się nie myle 2 brązowe) więc tylko tego złota mu brakuje.
6
haha ale zaorałeś ;D
0
My też nie raz mieliśmy farta chociażby z Valencia ten karny w ostatniej minucie więc nie ma co przeżywać. Oni nie raz jeszcze dostaną w dupe
0
Sami jesteśmy sobie winni i tyle w temacie. I nie ma co przeżywać tego ich "farta".
0
Do końca sezonu dużo meczy a ich gra nie powala,napewno spuchną jeszcze nie raz.
0
Ja tam jestem pewna,że w tym sezonie nie raz przegrają ich styl po prostu nie powala mają farta. Gdyby Ney wykorzystal tydzień temu sytuacje to były by 3 pkt straty.Myśle,że z Sevillą i Valencią stracą punkty.
1
Ktoś tu chyba pisał że Vardy to już nie ten sam piłkarz co sezon temu. Szybko nam odpowiedział. :D
0
Zgoda ale patrz ile osiagnal pobił wszystkie możliwe rekordy i to w bardzo młodym wieku. Zapisał się w kartach historii na zawsze i nikt o nim na pewno nie zapomni.
Ale masz przykład Bjoerndalen zaczał już wygrywać w bardzo młodym wieku i ciągnął do 40,więc nie zawsze tak jest.
A co do Domena to czas pokaże jakim skoczkiem będzie.
0
Ta jasne Gregor wygrał pierwszy raz jak miał 16 lat a jak jego kariera dalej się potoczyła to doskonale wiemy,więc nie wszyscy którzy są młodzi gasnął. I jestem pewna,że Gregor miałby już z 80 zwycięstw tylko stracił motywacje w sumie się nie dziwię skoro pobił praktycznie wszystkie rekordy w wieku 23l. ( Mam nadzieję,że wróci i będzie nas zadziwiał jak dawniej! )
0
No oby Maciek i Kamil wygrywali, ale młody Prevc to ma talent na miare Schlierego ( może trochę przesadziłam bo Gregor w wieku 19 lat miał już 27 zwycięstw). Zresztą czas pokaże,ale życze mu jak najlepiej.
24
Lio po mistrzowsku to zrobił!!! ;D
1
Bravo Messi!!! Bravo cała Barco!!! ;D
6
Oby 2 strzelili to będzie bezpieczniej się grało.
0
Ale ulga,chłopaki wygrajcie!!! Proszę was.
0
Ale marnują setki powinno być już 3:0
0
Gdzie najlepiej jest wykupić pakiet na miesiąc aby oglądać naszą Barce? Tylko przez smsa i jaki jest tego koszt? Bo szczerze mówiąc mam dość tych darmowych streamow które się zacinaja. :D
11
Haha ja tak samo :D
2
Vidal na PO a pomoc Busi, Roberto i Iniesta.