0

Próbuje się dowartościować,bo już każdy piłkarz twierdzi,że to LIO jest najlepszy na świecie! W takim razie ja śmiem twierdzić,że jakby byli razem w drużynie to Messi miałby jego wszystkie złote piłki,no poza tą jedną z MU. (On sam ma już świadomośc,że to Leo jest bezsprzecznie numerem 1 na świecie,i pewnie stąd te jego wypowiedzi...) Jakoś Messi nigdy w ten sposób się nie wypowiadał ( nie dowartościowuje się) bo wszyscy i tak dają mu do zrozumienia,że jest bezsprzecznie numerem 1 w historii futbolu!!! I co najważniejsze nie ma kompleksu na punkcie CR tak jak ten drugi na jego! I dzieki temu LIO może skupić sie w 100% na tym co robi najlepiej!!!

0

serio... najbardziej zasluzona...to grubo pojechal...

2

100 procentowa racja...to,ze Vardy wyzej od Lewego to zenua... totalna kompromitacja tej nagrody.

0

Oni i tak maja bol dupy ze to u nas gra najlepszy pilkarz wszechczasow ;D

2

Nawet juz nie kto co wygral tylko medialnosc,bo Pepe mial lepszy sezon i rownie dobrze to on by mogl byc.

0

Dokladnie, Leo sam ciagnie wozek (Argentyna) prawie wygral im MS i 2 razy CA, gdyby Igla i Palacio wykorzystali okazje to byl by mistrzem!!!
Teraz jest paru mlodych zdolnych Argentynczykow: Dybala,Correa,Kranevitter,Icardi,Vietto i paru innych mlodziakow. Mysle,ze jak bedzie wszystko okej i poszczegolni zawodnicy beda w formie to Argentyna siegnie po majstra w Rosji.

1

Leo to geniusz pilkarski jest jedyny w swoim rodzaju,najlepszy pilkarz wszechczasow!!! Kazdy obiektywny kibic czy komentator tak twierdzi, Ci co sadza inaczej maja klapki na oczach,bo nie da sie nie zauwazy ze LIO jest po prostu z innej planety! (Teraz to nawet niektorzy kibice z fioletowej tak twierdza, moj brat jako fan Realu tez przyznaje,ze Leo nie ma sobie rownych).

0

Mysle,ze spokojnie damy rade ;D

0

Jestesmy Barca!!! My zawsze dajemy rade!!!

8

Lepiej niech napiszą o swoich golach ze spalonego w 2 finałach a nie doszukują się czegoś co nie istnieje. ( Tak bywa jeżeli raz na 7 lat zdobywają mistrzostwo) A poza tym ile razy sędzia grał pod Real... ile karnych z kapelusza było albo goli ze spalonego na miarę zwycięstwa... no ile... sami się ośmieszają!

A druga sprawa której kompletnie nie rozumiem to dlaczego sąd z Madrytu broni Ronaldo, a na Messim wiesza psy? Cały ten sąd z Madrytu to kompromitacja i dno!

0

Oby trafil do nas w przyszlosci ;D, i razem z Messim poprowadzil Argentyne do MS!

4

Leo to magik myśle że kolejne lata będą jego.

0

Brakuje mu tylko złotego medalu IO, MŚ był MŚ lotów był TCS wygrał,to nie są ogromne sukcesy? ( A i na olimpiadzie miał jak się nie myle 2 brązowe) więc tylko tego złota mu brakuje.

6

haha ale zaorałeś ;D

0

My też nie raz mieliśmy farta chociażby z Valencia ten karny w ostatniej minucie więc nie ma co przeżywać. Oni nie raz jeszcze dostaną w dupe

0

Sami jesteśmy sobie winni i tyle w temacie. I nie ma co przeżywać tego ich "farta".

0

Do końca sezonu dużo meczy a ich gra nie powala,napewno spuchną jeszcze nie raz.

0

Ja tam jestem pewna,że w tym sezonie nie raz przegrają ich styl po prostu nie powala mają farta. Gdyby Ney wykorzystal tydzień temu sytuacje to były by 3 pkt straty.Myśle,że z Sevillą i Valencią stracą punkty.

1

Ktoś tu chyba pisał że Vardy to już nie ten sam piłkarz co sezon temu. Szybko nam odpowiedział. :D

0

Zgoda ale patrz ile osiagnal pobił wszystkie możliwe rekordy i to w bardzo młodym wieku. Zapisał się w kartach historii na zawsze i nikt o nim na pewno nie zapomni.
Ale masz przykład Bjoerndalen zaczał już wygrywać w bardzo młodym wieku i ciągnął do 40,więc nie zawsze tak jest.
A co do Domena to czas pokaże jakim skoczkiem będzie.

0

Ta jasne Gregor wygrał pierwszy raz jak miał 16 lat a jak jego kariera dalej się potoczyła to doskonale wiemy,więc nie wszyscy którzy są młodzi gasnął. I jestem pewna,że Gregor miałby już z 80 zwycięstw tylko stracił motywacje w sumie się nie dziwię skoro pobił praktycznie wszystkie rekordy w wieku 23l. ( Mam nadzieję,że wróci i będzie nas zadziwiał jak dawniej! )

0

No oby Maciek i Kamil wygrywali, ale młody Prevc to ma talent na miare Schlierego ( może trochę przesadziłam bo Gregor w wieku 19 lat miał już 27 zwycięstw). Zresztą czas pokaże,ale życze mu jak najlepiej.

24

Lio po mistrzowsku to zrobił!!! ;D

1

Bravo Messi!!! Bravo cała Barco!!! ;D

6

Oby 2 strzelili to będzie bezpieczniej się grało.

0

Ale ulga,chłopaki wygrajcie!!! Proszę was.

0

Ale marnują setki powinno być już 3:0

0

Gdzie najlepiej jest wykupić pakiet na miesiąc aby oglądać naszą Barce? Tylko przez smsa i jaki jest tego koszt? Bo szczerze mówiąc mam dość tych darmowych streamow które się zacinaja. :D

11

Haha ja tak samo :D

2

Vidal na PO a pomoc Busi, Roberto i Iniesta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?