0

Dybala niech wraca na następne zgrupowanie i pociągnie tą Argentynę.

4

Załatwił Argentynę? Gdyby nie Messi to by byli w dole tabeli. Ile razy on ich ciągnął MŚ, 2x COPA. Gdyby jego koledzy tak nie partaczyli to zdobył by te tytuły. Zobaczymy ile tak naprawdę ta Argentyna jest warta bez niego. Gdyby LIO nie kierował się sercem tylko rozumem to miałby już MŚ i 2x EURO. Dlaczego on zawsze ma ciągnąć Argentynę jest 10 innych piłkarzy wiec niech wezną sie do roboty a nie liczą na LEO i udowodnią dlaczego mają pierwsze miejsce w rankingu. Vamos Argentyna!!!

0

Może sie obudzą i zatrudnią jakiegoś konkretnego trenera, bo jeżeli nie to czarno to widzę...

0

Miałby MŚ i 2 EURA a kto wie czy nie więcej. Posłuchał serca a oni tak chamsko go w tej reprezentacji traktują....

0

A Bale ostatnio tak samo powinien dostać zawieszenie, z impetem wszedł w nogę zawodnia i było to zamierzone działanie. Gdzie tu sprawiedliwość? FIFA jest strasznie zakłamana są równi i równiejsi...

0

Chile samo nie potrafi wygrać to musi szukać dziury w całym. Może lepiej niech im dadzą walkowera i po sprawie...

0

A jak Ronaldo kopie innych zawodników to żadnej kary nie dostaje, to samo Bale chociażby w ostatnim meczu... Żenujące...

0

Jeżeli będzie remis/porażka to Bauza wylatuje. Zobaczymy ile ta Argentyna jest warta bez najlepszego piłkarza na swiecie, a przypominam że grają z dosyć słabą Boliwią.

0

Di Maria,Gonzalo są w dobrej formie. Aguero to nie wiem bo ostatnio nie oglądałam City. Ale głownie to wina trenera,ze grają tak kiepsko,bo nie potrafi wymyślić żadnej sensownej taktyki... Grajcie na Messiego a on coś wymyśli, naprawdę gdyby nie LIO to byli by zapewne na dole tabeli. Mając taką pakę zawodników powinni z łatwością awansować na MŚ i być jednymi z głównych faworytów do zdobycia tytułu a nie męczyć sie i do ostatnich meczy bić sie o awans. Di Maria,Pastore,Banega,Higuaina potrafią grać w klubie a jak przyjdą mecze reprezentacji to tylko liczą na Messiego. Kurde powinni zacząć coś grać, a najlepiej jakby tego Bauze zwolnili i zatrudnili Simeone/ Sampaoli lub jakiegoś innego trenera z jajami który by wprowadził dyscyplinę i ogarnął zawodników bo na dłuższa metę nie widzę tego Bauzy, gościu nie ma pomysłu na drużynę. Co z tego,że mają znakomitych zawodników żaden zespół nie jest samograjem.

4

A oni nie grają czasem jtr o 22? Mają Dybale,Aguero, Higuaina,Lavezzi,Pastore,Garaya,Otamendiego,Zabalete a grają takim składem. Nie wiem jak AFA mogła wybrać Bauze na ich trenera gdyby nie Messi to byli by zapewne w dole tabeli. A poza tym ciekawe dlaczego trener nie stawia na Rulliego młody perspektywiczny bramkarz i na Icardiego ( wiem jakiś konflikt jest ale chłopak jest naprawdę znakomity i by sie przydał ).

0

We wtorek o 22 z Boliwią ;)

1

Już nawet statystyki ma gorsze od Messiego. Faworyzują go bo wiedzą,ze Messi jest najlepszy na swiecie a Ronaldo jest medialny to akurat padło na niego. Boże nie wiem jak można być tak zaślepionym... Ronaldo nie jest nawet aktualnie w Top 5. Ale co tam... Każdy zawodnik z poza Barcy wypowiada sie że Messi jest najlepszy a o Ronaldo mówią tylko ludzie związani z Realem. Taka jest właśnie różnica. Oczywiście Ronaldo to wspaniały piłkarz ale aktualnie w samym Realu jest co najmniej 2 od niego lepszych zawodników.

0

Ale na WP piszą brednie... United oferuje 110 mln za Mbappe! On ma dopiero 18 lat i taka kosmiczna suma... Mają Martiala,Rooneya,Ibrahimovica,Rashforda. Ciekawe gdzie miałby grać.

1

Vamos Argentyna!!!

2

Co zrobił? :p

4

Własnie widać jaka jest ogromna różnica pomiędzy nimi. Nie wiem jak CR można porównywać z LIO. Leo to król futbolu!!!

0

Było by super!!! Mega talent ;)

2

Andre oby to był przełom w twojej grze! Mam nadzieję,że teraz chłopak nabierze wiary w siebie i zacznie grać na miarę swoich możliwości.

5

Po co słuchasz takiego idioty

0

Na własne życzenie....obrona to dzisiaj porażka z Masche na czele....Honoru broni tylko Ter Stegen

1

Dembele mówił ze jego marzeniem jest gra w Barcy wiec nie koniecznie. Nikt go nie zmusi do grania w Bayernie. A poza tym dziwie sie Borussi,ze oddaje swoich najlepszych zawodników Bayernowi ( nawet za darmo np Lewy )

0

Super by było! ;) Najważniejsze jest aby Barca awansowała!

1

Oby tak było ;)

0

To było by marzenie!!! Oby się spełniło. ;)

0

Francja... Euro mieli na wyciagnięcie ręki a tak sfrajezyli w finale.

0

Isco był fanem Barcy nawet jego pies ma na imię Messi więc kto wie ;p. A to zdjęcie było zrobione jak był dzieckiem. Poza tym Odegard też wielki fan Barcy a przeszedł do Realu wiec kto wie może Mbappe zagra kiedyś dla Barcy.

1

Mbappe to ogromny talent. Oby w przyszłości czarował w naszych szeregach razem z Dembele. ;)

2

Verrati zapraszamy!!! Byłoby to mega wzmocnienie!!!

1

Szkoda.. Bo liczyłam,że Arda zostanie u nas. Jest bardzo solidny.

1

Bardziej przypomina mi to symuluje Ronalda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?