Po co go w ogóle sprzedawać? Świetnie się spisywał, strzelił ogromną ilość bramek, moim zdaniem na tej pozycji nie potrzeba zmiany... Ale ludzie chcą gwiazdy... byle się to źle nie skończyło
Po co go w ogóle sprzedawać? Świetnie się spisywał, strzelił ogromną ilość bramek, moim zdaniem na tej pozycji nie potrzeba zmiany... Ale ludzie chcą gwiazdy... byle się to źle nie skończyło
Komentarze
0
Ile podań wymienili gracze barcy?
0
Ile podań wymienili zawodnicy Barcelony? Są gdzieś w necie statystyki ?
0
Po co go w ogóle sprzedawać? Świetnie się spisywał, strzelił ogromną ilość bramek, moim zdaniem na tej pozycji nie potrzeba zmiany... Ale ludzie chcą gwiazdy... byle się to źle nie skończyło
0
Po co go w ogóle sprzedawać? Świetnie się spisywał, strzelił ogromną ilość bramek, moim zdaniem na tej pozycji nie potrzeba zmiany... Ale ludzie chcą gwiazdy... byle się to źle nie skończyło
0
Ile podań wymienili zawodnicy Barcelony? Są gdzieś w necie statystyki ?
0
Ile podań wymienili gracze barcy?