SuperFox1992
Dołączył/a: sierpień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ugramy*
0
To jest smieszne......z taka gra a raczej skutecznoscia to co najwyzej cwiercfinal Pucharu Krola wygramy
0
No i dobrze nie Barca przejebie ten mecz to moze sie obudzi.......12 setek i 1 bramka pogratulowac...
0
Gramy dobrze, nie wykorzystujemy sytuacji....kiedys sie to zemsci, albo sie zmobilizuja i zrobia swoje bo tyle sytuacji i istrzelic tylko 1 bramke to glowa mala....
0
Mnie juz to zaczyna denerwowac...ktory to juz mecz z rzedu gdzie Barca zamiast prowadzic 5:0 remisuje 1:1?!!! Mysle ze to wygramy bo przewage mamy duza....ale co jak przyjdzie LM(finaly) i beda liczyc się bramki? zamiast spokojnie kontrolowac mecz to teraz trzeba zapierdalac zeby byc pewnym 3 punktow....sie wkoncu przejedziemy albo sie obudza!
0
dajcie link!!!
0
ma ktoś pewny link gdzie będzie transmitowany mecz?
0
Barca dzis wygrywa spokojny o to jestem:d
0
Ja się już niecierpliwie, chciałbym prowadzenia 2:0 i kontrolowania meczu przez Barce do samego końca;p
0
Gdyby Villa to trafił to większość 1 połowy wyglądałaby zupełnie inaczej..ale cóż, gramy dalej....wygramy to spokojnie;]
0
Real znów zawodzi.....ale nie ma co się cieszyc, bo tu my musimy teraz wygrać....
Hinche: to samą mogą powiedzieć kibice Realu po porażce z Herculesem
Damy rade! Visca el Barca!!!
0
Dobry skład, choć osobiście wolałbym Mascherano w 1 jedenastce kosztem Keity, ale nie ma co płakać...dziś najważniejsze są 3 pkt dla Barcy! VeB!!
0
Damy rade, 3:0 do przodu!
0
dajcie pelny link, wszedzie albo offine albo scina..
0
ma ktoś link który nie ścina? byłbym wdzięczny;]
0
Wpadki zdarzają się każdemu, przegrany mecz z beniaminkiem nauczy piłkarzy pokory...Spokojnie teraz wygramy, Visca el Barca!
0
Nie panikujcie, stwarzamy sobie sytuacje a to najwazniejsze, teraz je wykorzystamy bo w II polowie napewno rowniez bedziemy je miec.
0
Damy rade, troche sie im poszczęściło, ale nasza gra i tak nie jest taka jaka byc powinna;p Xavi na boisko i ewentualnie Pedro i 3:1 wygramy!veb!
0
Sylivinho jakims wybitnym pilkarzem nie byl, ale zawsze grał solidnie na wysokim poziomie. Visca el Sylvinho!!
0
To juz jest smieszne, kazdy kolejny news o odejsciu Ibry do Milanu i zawsze jest narzekanie, że oddalismy Eto'o + kasa. Zrouzumcie wkoncu ze Eto'o zarzadal olbrzymiej podwyzki i dlatego odszedl...a wy ciagle swoje ze takiego pilkarza oddalismy:/
0
To juz jest smieszne, jakis dzieciak na stronie realu troche pospamowal, a wieszkosc z Was dala sie sprowkowac, przychodzicie nawet tutaj...z gory zakladacie, że to" kibic" Barcy, a moze realu?! teraz pewnie sie z Was smieje..juz nawet tutaj o nim mowia. O 19.00 w faktach zaczna o wiesku z rm.pl gadac...
Dostanie bana i sie skonczy, pozdro;)
0
srry, nie zauwazylem JDS
0
Ja bym wolal opcje z Pedro, najlepiej z Robinho..a srodek Busquets, Xavi i Iniesta...Ale wszystko w rekach Pepa, ZAUFAJMY MU!
0
damiansport
jeszcze Bartra do obrony i Johnatan dos Santos do pomocy
0
Moim zdaniem miejsce lewego obroncy w FC Barcelonie nalezy do Abidala, choc Guardiola chyba powoli przyzwaczaja go do roli SO, po odejsciu Chyghrynskiego i Marqueza co dalo sie zauwazyc we wczorajszym meczu. A Robinho moim zdaniem by się przydal szczegolnie jesli naprawde bylby do wyciagniecia za ok.15mln.
0
W dupach sie im poprzewracalo....Maxwell zostaje i koniec tematu! A tak swoją droga niezla ekipa im sie szykuje...niech pojada real, a potem moga juz odpasc, kogo by nie kupili to i tak najlepsi sa u Nas;)
0
http://iraqgoals.net/12284-racing-santander-vs-fc-barcelona-.html
tu powinien byc mecz;))
0
Mój typ: Racing 1:4 FC Barcelona ( Messi 2, Iniesta, Villa)
0
lamasia: korzystanie z mlodych zawodnikow to otatecznosc, wiekszosc zawodnikow w Barcelonie moze grac na wiecej niz jednej pozycji, mlodzi porostu moga grac na tych pozycjach choc wiadomo ze beda powoli wprowadzani do I skladu..nie od razu na LM z swiatowej klasy rywalem typu Arsenal.
0
Co sadzicie aby w przypadku transferu Szweda do Milanu sprobowac kupic Robinho?;))