Stusik90
Dołączył/a: październik 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Gdyby nie kontuzje, to byłbym stawiany na równi z Messim i Ronaldo" - powiedziało 75% zawodowych piłkarzy
0
Zdania zawsze będą podzielone.
Podczas jego pobytu w Madrycie konkurowali z Messim na wielu płaszczyznach.
W trofeach zespołowych, w zdobytych złotych piłkach, w bramkach, w asystach, itd.
Można polemizować bez końca, temat rzeka, a każdy ma swoje własne zdanie.
On nie ma problemu z tym, że Rooney uważa, iż Messi jest lepszy, a ja nie mam problemu z tym, że on uważa się za najlepszego.
Pomimo tego, że wygrał więcej LM z Realem niż Messi z Barceloną, to jednak Messi zdobył więcej Złotych Piłek.
O ile z tą nagrodą można polemizować, to jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że podczas jego pobytu w Madrycie, to Messi zdobył więcej razy Złotego Buta, a z tym już polemizować nie można. To Messi zdobył więcej bramek, a także więcej asyst.
0
Panie, to jest prestiżowy i renomowany plebiscyt, a nie jakaś tam Złota Piłka! A nie, czekaj...
0
Panie, kolana już nie takie jak kiedyś, włosy już nie ten kolor co kiedyś, wiek już nie ten co kiedyś, zdrowie już nie te co kiedyś...
0
No raczej, że dostał zakaz od klubu. No bądźmy szczerzy, przecież nie dostał szlabanu od ojca
0
No i co Panie Laporta? Łyso Panu?
Jak mówił "niech Real robi co chce, my zagramy w Miami", to wtedy jeszcze nie wiedział, że rzuca klątwę.
Kolejny raz złotousty coś mówi i wychodzi z tego jedno wielkie wiadomo co. Kopiuj-wklej jak informacje o powrocie na Camp Nou.
1
Różnica, Panie Dariuszu, między Pana zdaniem, a Tomka jest prosta do wytłumaczenia.
Tomek, jak sam przyznał w materiale, nagrywa odcinki bezpośrednio po meczu, na gorąco, gdy jest nieoczytany, zanim trafią do niego informacje albo głosy innych osób, które mogłyby wpłynąć na jego ocenę. Robi to bezpośrednio po spotkaniu, czasem w nocy (w tym wypadku wieczorem, bo mecz zakończył się po 18). Pan, jak zdążyłem przeczytać, napisał artykuł po obejrzeniu meczu na spokojnie, z dystansem, gdy już opadł kurz na murawie.
Można się z Tomkiem nie zgadzać, oczywiście, sam bardzo często mam inne zdanie, bo mam inny punkt patrzenia. A to dlatego, że Tomek w swoich materiałach co najmniej 3x jest w stanie powiedzieć "moim zdaniem / wg mnie / nie mam pewności, ale tak myślę" itd.
Nie, nie usprawiedliwiam go, po prostu odpowiadam na pytania, które padły w powyższym felietonie i próbuję merytorycznie, ale nie nachalnie, wytłumaczyć skąd taka różnica w postrzeganiu tego samego meczu.