O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4371
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 9

Komentarze

0

0

Co środa będzie 1 mecz na TVP1

0

Może warto dac Minie szanse w następnym sezonie. Czuje ze jeszcze bedzie z niego dobry grajek jezeli nie bedzie sie tułał po wypożyczeniach

0

Po co na deportivo Once De Galla??? Ehhh

1

Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej

Zobacz wszystkie

3

obu nie odszedł !!!!! Barca nie była by wtedy juz to Barcelona .

2

Pique - świetny stoper, świetny człowiek tylko jakby kiedyś się czasem przymknął to było by to z pożytkiem dla wszystkich

2

Myślę sobie teraz co by mogło być gdyby był Neymar...

1

Oby, Oby oby!!!!!! :)

1

Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?