Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej
Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej
Komentarze
0
0
Co środa będzie 1 mecz na TVP1
0
Może warto dac Minie szanse w następnym sezonie. Czuje ze jeszcze bedzie z niego dobry grajek jezeli nie bedzie sie tułał po wypożyczeniach
0
Po co na deportivo Once De Galla??? Ehhh
1
Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej
3
obu nie odszedł !!!!! Barca nie była by wtedy juz to Barcelona .
2
Pique - świetny stoper, świetny człowiek tylko jakby kiedyś się czasem przymknął to było by to z pożytkiem dla wszystkich
2
Myślę sobie teraz co by mogło być gdyby był Neymar...
1
Oby, Oby oby!!!!!! :)
1
Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej