1

Lord jest tylko jeden !

0

plujesz się co najwyżej Ty, kończę rozmowę bo aż tak nisko nie zejdę poziomem, cya.

0

jeżeli popełniasz wykroczenie (łamiesz przepisy) to zasługujesz na karę.

2

"czasem słowa bolą bardziej niż czyny"

4

ile razy jeszcze to samo ?

2

to w meczu towarzyskim możesz połamać przeciwnika, obrazić, opluć, robić z nim co chcesz bo to towarzyski ? ciekawa logika. haha

2

ale co się tłumaczysz kontuzjami ? gość stwierdził, że Isco gra rzadko, a był w czołówce graczy z największą ilością minut, to jakim cudem ?

2

za wybryk Ronaldo groziło mu od 2 do 12 spotkań, za wybryk Pique od 4 do 12, takie są przepisy, obaj dostali najmniejszy wymiar kary, co w tym złego ? niech ochłonie, przyda mu się.

2

Isco gra rzadko ? radzę prześledzić minuty zawodników Realu w ostatnim sezonie.

0

ej co jest... 2 mecze, 8 bramek.. jestem załamany

0

ale nas jadą ;(

0

to skoro daje jakość, to co jeszcze ma robić by nie być przereklamowanym ?

0

bez przesady z tym dnem, 1 mecz sezonu, nowi gracze w drużynie, fakt - grali bez polotu ale jest to zrozumiałe. Tamten sezon też początek mieli kiepski a później się rozkręcili.

0

1. Chelsea
2. ManU
3. City
4. Arsenal
5. Tottenham

5

nie zgadzam się, Hazard daje ogromną jakość Chelsea

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

4

no niewątpliwie poniosła go fantazja ;)

0

od 1 minuty ich główny to z tego co kojarzę wyszedł tylko w spotkaniu przeciwko City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?