StefanP
Dołączył/a: lipiec 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lord jest tylko jeden !
0
plujesz się co najwyżej Ty, kończę rozmowę bo aż tak nisko nie zejdę poziomem, cya.
0
jeżeli popełniasz wykroczenie (łamiesz przepisy) to zasługujesz na karę.
2
"czasem słowa bolą bardziej niż czyny"
4
ile razy jeszcze to samo ?
2
to w meczu towarzyskim możesz połamać przeciwnika, obrazić, opluć, robić z nim co chcesz bo to towarzyski ? ciekawa logika. haha
2
ale co się tłumaczysz kontuzjami ? gość stwierdził, że Isco gra rzadko, a był w czołówce graczy z największą ilością minut, to jakim cudem ?
2
za wybryk Ronaldo groziło mu od 2 do 12 spotkań, za wybryk Pique od 4 do 12, takie są przepisy, obaj dostali najmniejszy wymiar kary, co w tym złego ? niech ochłonie, przyda mu się.
2
Isco gra rzadko ? radzę prześledzić minuty zawodników Realu w ostatnim sezonie.
0
ej co jest... 2 mecze, 8 bramek.. jestem załamany
0
ale nas jadą ;(
0
to skoro daje jakość, to co jeszcze ma robić by nie być przereklamowanym ?
0
bez przesady z tym dnem, 1 mecz sezonu, nowi gracze w drużynie, fakt - grali bez polotu ale jest to zrozumiałe. Tamten sezon też początek mieli kiepski a później się rozkręcili.
0
1. Chelsea
2. ManU
3. City
4. Arsenal
5. Tottenham
5
nie zgadzam się, Hazard daje ogromną jakość Chelsea
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
no niewątpliwie poniosła go fantazja ;)
0
od 1 minuty ich główny to z tego co kojarzę wyszedł tylko w spotkaniu przeciwko City