Oby nie był to tak długo oczekiwany przez kibiców realu kryzys BARCELONY !!! :/ Miejmy Nadzieje że to tylko wypadek przy pracy i do końca sezonu BARCA będzie niszczyć rywali tak, jak nas do tego przyzwyczaiła :]
nie wiem jak Wy koledzy :] Ale ja tu nie widzę żadnego obrońcy szybszego niż Messi :D Tym bardziej ze teraz rozwinął się jeszcze bardziej... Evra z tego meczy zapamięta tylko nr 10 na plecach Messiego.....
Komentarze
0
Kto myślał, że chodzi o Rasiaka ?
0
7 min :D ibra z piłeczką pieknie wygląda w koszulce Barcy :D
0
Wie ktoś może czy ustalono z jakim numerem Ibra bd grał w Barcy ?
0
http://www.pilka.pl/porozumienie-w-sprawie-transferu-ibrahimovica-do-barcelony
Jakoś nie widze Zlatana w Barcy :/ Nie podchodzi mi jakoś.
Tylko Villa !
0
Bardzo się ciesze z tego transferu :] Solidny w obronie i lepszy od Abidala w ataku. Coś mi się zdaje że Abidal w tym sezonie Bd grał role zmiennika.
0
Oby nie był to tak długo oczekiwany przez kibiców realu kryzys BARCELONY !!! :/ Miejmy Nadzieje że to tylko wypadek przy pracy i do końca sezonu BARCA będzie niszczyć rywali tak, jak nas do tego przyzwyczaiła :]
0
Eto'o zostaje :] Tyle ode mnie w tym temacie :D
0
http://www.pilka.pl/henry-ronaldo-jest-lepszy-od-messiego
0
nie wiem jak Wy koledzy :] Ale ja tu nie widzę żadnego obrońcy szybszego niż Messi :D Tym bardziej ze teraz rozwinął się jeszcze bardziej... Evra z tego meczy zapamięta tylko nr 10 na plecach Messiego.....
0
Ribery kozak.... DAWAĆ GO TU !!!