O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kto myślał, że chodzi o Rasiaka ?

0



7 min :D ibra z piłeczką pieknie wygląda w koszulce Barcy :D

0

Wie ktoś może czy ustalono z jakim numerem Ibra bd grał w Barcy ?

0

http://www.pilka.pl/porozumienie-w-sprawie-transferu-ibrahimovica-do-barcelony

Jakoś nie widze Zlatana w Barcy :/ Nie podchodzi mi jakoś.

Tylko Villa !

0

Bardzo się ciesze z tego transferu :] Solidny w obronie i lepszy od Abidala w ataku. Coś mi się zdaje że Abidal w tym sezonie Bd grał role zmiennika.

Zobacz wszystkie

0

Oby nie był to tak długo oczekiwany przez kibiców realu kryzys BARCELONY !!! :/ Miejmy Nadzieje że to tylko wypadek przy pracy i do końca sezonu BARCA będzie niszczyć rywali tak, jak nas do tego przyzwyczaiła :]

0

Eto'o zostaje :] Tyle ode mnie w tym temacie :D

0



nie wiem jak Wy koledzy :] Ale ja tu nie widzę żadnego obrońcy szybszego niż Messi :D Tym bardziej ze teraz rozwinął się jeszcze bardziej... Evra z tego meczy zapamięta tylko nr 10 na plecach Messiego.....

0

Ribery kozak.... DAWAĆ GO TU !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?