można oddać 5 głosów dziennie na każdą drużynę, 5 głosów na TAK na Barce ale nie przeszkadza to w tym żeby jednocześnie oddać 5 głosów na NIE np na Real M. :)Zmobilizujmy sie bo jesteśmy daleko w tyle
ani on ani David Luiz nie trafią do Barcelony, procz samego zawodnika zgode musialby wyrazic sam klub a ani PSG ani Chelsea sie na to nie zgodzą, to ich podstawowi zawodnicy, te kluby biedne nie sa, kasy nie potrzebuja wiec na pewno ich nie sprzedadza
nie nie nie, tylko nie kolejne eksperymenty typu czygrynski czy henrique, potrzebujemy stopera (a najlepiej 2ch) który bedzie wzmocnieniem od zaraz i to konkretnym, marqunhos nie dość że drogi to jeszcze nic wielkiego nie pokazal, jeden sezon to za malo
obiektywny news, to mi się podoba, od siebie dodam że bez zmian na srodku obrony nie będziemy zdobywać tytulow, Puyol jest już za stary, a Pique kompletnie się zagubil, no i w ataku cos się musi zmienic, messidependencia nadwyraz widoczna, a jednym napastnikiem nie wygramy, pzdr
można oddać 5 głosów dziennie na każdą drużynę, 5 głosów na TAK na Barce ale nie przeszkadza to w tym żeby jednocześnie oddać 5 głosów na NIE np na Real M. :)Zmobilizujmy sie bo jesteśmy daleko w tyle
ani on ani David Luiz nie trafią do Barcelony, procz samego zawodnika zgode musialby wyrazic sam klub a ani PSG ani Chelsea sie na to nie zgodzą, to ich podstawowi zawodnicy, te kluby biedne nie sa, kasy nie potrzebuja wiec na pewno ich nie sprzedadza
dajmy juz temu spokoj, zycie nie jest sprawiedliwe, wielu dobrych zawodnikow w innych reprezentacjach tez nie znajduje uznania w oczach selekcjonerow, hiszpanie co by nie powiedziec na brak dobrych bramkarzy nie narzekaja a w reprezentacji i tak jest juz duzo wychowankow FCB. Victor przegrywa rywalizacje i tyle
po 1. Zlatan z Valencia nie zagra z uwagi na czerwien
po wymianie Eto`o za Zlatana wydawalo mi sie ze do Barcy trafil odpowiedni zawodnik, niestety patrzac z perspektywy czasu uwazam ze tak nie jest, choc Zlatanowi nic nie brakuje i w wielu innych druzynach udowadnial swoja wartosc to u nas wiedze mu sie co najmniej srednio. najbardziej denerwujacy jest jego charakter. jak druzynie i jemu nie idzie to zaczynaja sie glupie faule i kartki z jego strony ktore sa nastepstem frustracji - a powinien wtedy nadrobic ambicja i walka - Samu Eto`o tego nigdy nie mozna bylo odmowic. profil Zlatana nie odpowiada Barcelonie - oczywiscie moge sie mylic ale takie jest moje subiektywne zdanie.
nie nie nie, tylko nie kolejne eksperymenty typu czygrynski czy henrique, potrzebujemy stopera (a najlepiej 2ch) który bedzie wzmocnieniem od zaraz i to konkretnym, marqunhos nie dość że drogi to jeszcze nic wielkiego nie pokazal, jeden sezon to za malo
Komentarze
1
można oddać 5 głosów dziennie na każdą drużynę, 5 głosów na TAK na Barce ale nie przeszkadza to w tym żeby jednocześnie oddać 5 głosów na NIE np na Real M. :)Zmobilizujmy sie bo jesteśmy daleko w tyle
0
bzdura wyssana z palca, niedawno Arsenal zapłacił za niego prawie 40 mln a teraz mialby sprzedac jednego z najlepszych zawodników za 30.
0
ani on ani David Luiz nie trafią do Barcelony, procz samego zawodnika zgode musialby wyrazic sam klub a ani PSG ani Chelsea sie na to nie zgodzą, to ich podstawowi zawodnicy, te kluby biedne nie sa, kasy nie potrzebuja wiec na pewno ich nie sprzedadza
0
nie nie nie, tylko nie kolejne eksperymenty typu czygrynski czy henrique, potrzebujemy stopera (a najlepiej 2ch) który bedzie wzmocnieniem od zaraz i to konkretnym, marqunhos nie dość że drogi to jeszcze nic wielkiego nie pokazal, jeden sezon to za malo
0
obiektywny news, to mi się podoba, od siebie dodam że bez zmian na srodku obrony nie będziemy zdobywać tytulow, Puyol jest już za stary, a Pique kompletnie się zagubil, no i w ataku cos się musi zmienic, messidependencia nadwyraz widoczna, a jednym napastnikiem nie wygramy, pzdr
1
można oddać 5 głosów dziennie na każdą drużynę, 5 głosów na TAK na Barce ale nie przeszkadza to w tym żeby jednocześnie oddać 5 głosów na NIE np na Real M. :)Zmobilizujmy sie bo jesteśmy daleko w tyle
0
ani on ani David Luiz nie trafią do Barcelony, procz samego zawodnika zgode musialby wyrazic sam klub a ani PSG ani Chelsea sie na to nie zgodzą, to ich podstawowi zawodnicy, te kluby biedne nie sa, kasy nie potrzebuja wiec na pewno ich nie sprzedadza
0
dajmy juz temu spokoj, zycie nie jest sprawiedliwe, wielu dobrych zawodnikow w innych reprezentacjach tez nie znajduje uznania w oczach selekcjonerow, hiszpanie co by nie powiedziec na brak dobrych bramkarzy nie narzekaja a w reprezentacji i tak jest juz duzo wychowankow FCB. Victor przegrywa rywalizacje i tyle
0
rzadko komentuje choc czesto komentarze czytam.
po 1. Zlatan z Valencia nie zagra z uwagi na czerwien
po wymianie Eto`o za Zlatana wydawalo mi sie ze do Barcy trafil odpowiedni zawodnik, niestety patrzac z perspektywy czasu uwazam ze tak nie jest, choc Zlatanowi nic nie brakuje i w wielu innych druzynach udowadnial swoja wartosc to u nas wiedze mu sie co najmniej srednio. najbardziej denerwujacy jest jego charakter. jak druzynie i jemu nie idzie to zaczynaja sie glupie faule i kartki z jego strony ktore sa nastepstem frustracji - a powinien wtedy nadrobic ambicja i walka - Samu Eto`o tego nigdy nie mozna bylo odmowic. profil Zlatana nie odpowiada Barcelonie - oczywiscie moge sie mylic ale takie jest moje subiektywne zdanie.
pozdrawiam
0
nie nie nie, tylko nie kolejne eksperymenty typu czygrynski czy henrique, potrzebujemy stopera (a najlepiej 2ch) który bedzie wzmocnieniem od zaraz i to konkretnym, marqunhos nie dość że drogi to jeszcze nic wielkiego nie pokazal, jeden sezon to za malo