O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 1

Komentarze

1

można oddać 5 głosów dziennie na każdą drużynę, 5 głosów na TAK na Barce ale nie przeszkadza to w tym żeby jednocześnie oddać 5 głosów na NIE np na Real M. :)Zmobilizujmy sie bo jesteśmy daleko w tyle

0

bzdura wyssana z palca, niedawno Arsenal zapłacił za niego prawie 40 mln a teraz mialby sprzedac jednego z najlepszych zawodników za 30.

0

ani on ani David Luiz nie trafią do Barcelony, procz samego zawodnika zgode musialby wyrazic sam klub a ani PSG ani Chelsea sie na to nie zgodzą, to ich podstawowi zawodnicy, te kluby biedne nie sa, kasy nie potrzebuja wiec na pewno ich nie sprzedadza

0

nie nie nie, tylko nie kolejne eksperymenty typu czygrynski czy henrique, potrzebujemy stopera (a najlepiej 2ch) który bedzie wzmocnieniem od zaraz i to konkretnym, marqunhos nie dość że drogi to jeszcze nic wielkiego nie pokazal, jeden sezon to za malo

0

obiektywny news, to mi się podoba, od siebie dodam że bez zmian na srodku obrony nie będziemy zdobywać tytulow, Puyol jest już za stary, a Pique kompletnie się zagubil, no i w ataku cos się musi zmienic, messidependencia nadwyraz widoczna, a jednym napastnikiem nie wygramy, pzdr

Zobacz wszystkie

1

można oddać 5 głosów dziennie na każdą drużynę, 5 głosów na TAK na Barce ale nie przeszkadza to w tym żeby jednocześnie oddać 5 głosów na NIE np na Real M. :)Zmobilizujmy sie bo jesteśmy daleko w tyle

0

ani on ani David Luiz nie trafią do Barcelony, procz samego zawodnika zgode musialby wyrazic sam klub a ani PSG ani Chelsea sie na to nie zgodzą, to ich podstawowi zawodnicy, te kluby biedne nie sa, kasy nie potrzebuja wiec na pewno ich nie sprzedadza

0

dajmy juz temu spokoj, zycie nie jest sprawiedliwe, wielu dobrych zawodnikow w innych reprezentacjach tez nie znajduje uznania w oczach selekcjonerow, hiszpanie co by nie powiedziec na brak dobrych bramkarzy nie narzekaja a w reprezentacji i tak jest juz duzo wychowankow FCB. Victor przegrywa rywalizacje i tyle

0

rzadko komentuje choc czesto komentarze czytam.

po 1. Zlatan z Valencia nie zagra z uwagi na czerwien

po wymianie Eto`o za Zlatana wydawalo mi sie ze do Barcy trafil odpowiedni zawodnik, niestety patrzac z perspektywy czasu uwazam ze tak nie jest, choc Zlatanowi nic nie brakuje i w wielu innych druzynach udowadnial swoja wartosc to u nas wiedze mu sie co najmniej srednio. najbardziej denerwujacy jest jego charakter. jak druzynie i jemu nie idzie to zaczynaja sie glupie faule i kartki z jego strony ktore sa nastepstem frustracji - a powinien wtedy nadrobic ambicja i walka - Samu Eto`o tego nigdy nie mozna bylo odmowic. profil Zlatana nie odpowiada Barcelonie - oczywiscie moge sie mylic ale takie jest moje subiektywne zdanie.

pozdrawiam

0

nie nie nie, tylko nie kolejne eksperymenty typu czygrynski czy henrique, potrzebujemy stopera (a najlepiej 2ch) który bedzie wzmocnieniem od zaraz i to konkretnym, marqunhos nie dość że drogi to jeszcze nic wielkiego nie pokazal, jeden sezon to za malo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?