Sqlmv2
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niekoniecznie. Kluby w Anglii czy Francji raczej nie będą zachwycone długimi wyjazdami ani tym, że Barca może potencjalnie zabrać im miejsce w pucharach czy przychody z praw transmisyjnych. Nawet jeżeli wyrażą zgodę, to mało prawdopodobne jest żeby Barcelona zaczynała w pierwszej lidze, niemal na pewno będą zaczynali z niższej klasy rozgrywkowej. Dla klubu najlepszym rozwiązaniem byłoby pozostać w Hiszpanii, ale jeżeli Katalonia ogłosi niepodległość a kluby zostaną wykluczone z ligi to zrobi się wielki bajzel i obawiam się, że klasowi zawodnicy zaczną omijać Barcę szerokim łukiem.
0
Czytam Twój post, ale widzę, że to mało rzetelne źródło informacji :)
0
46+31+19=96 No chyba, że coś nie tak z moją matmą ;o
0
Bayern jest groźny, owszem, ale na pewno nie tak jak się go przedstawia. Ekipa Heynckesa to było coś, grali fantastyczną piłkę (muszę przyznać, chociaż nie cierpię Bayernu), to jednak za Guardioli znacznie stracili na wartości. W zeszłym roku też byli wielkim faworytem, a w półfinałowym dwumeczu nie strzelili nawet bramki. Myślę, że mimo wszystko czeka nas wyrównane 180 minut, mam nadzieję, że ciekawe :)
0
Dalej nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem, jak grochem o ścianę, nie ma co się męczyć.
1
Gdzie napisałem, że Real jest w genialnej formie? Gdzie, że Juventus jest słaby? Chyba czas na naukę czytania ze zrozumieniem...
8
Nie rozumiem dlaczego większość ludzi tutaj twierdzi, że Real nie ma najmniejszych szans na obronę tytułu. W ćwierćfinale dostali Atletico, rywala, który chyba najbardziej ze wszystkich możliwych im nie leżał. Ograli ich w dobrym stylu pomimo braku kilku kluczowych zawodników. Fakt, byli trochę nieskuteczni, ale w dużej mierze to Oblak ratował sytuację. Teraz też trafili na Juve, które też chyba ma lekki dołek, ale na pewno nie podda się bez walki. Z Barcą też zagrali raczej jak równy z równym, pomimo wyraźnego kryzysu... To chyba raczej zaklinanie rzeczywistości, żeby broń Boże Real nie obronił LM. Przydałoby się, żebyśmy bardziej zajęli się swoim klubem, zamiast marudzić jaki to Real słaby, albo jakich ma łatwych przeciwników.
0
Siłą go tam przecież nie zaciągnęli, sam się zgodził...
0
Niedługo będą wywalać ludzi z klubu za to, że ktoś zajął Messiemu miejsce parkingowe.
0
FFP to jest ogólny bilans, a nie tylko bilans z transferów. 2 czy 3 lata temu przy obecnych zasadach taki transfer byłby nie możliwy, ale Chelsea zaczęła powoli na siebie zarabiać adidas jest skłonny dopłacić pewną sumkę, więc FFP nie stoi tu na przeszkodzie.
0
Messi albo chce odejść, albo gra o podwyżkę. Ile tym razem, 30mln?
0
Widzę, że nie posiadłeś jeszcze szlachetnej sztuki czytania ze zrozumieniem. Nie martw się, masz jeszcze czas.
11
Podążając tropem rozumowania 96% użytkowników tej strony, to przeciwnicy Realu mogą sobie grać w siatkówkę w swoim polu karnym, a jeżeli sędzia będzie miał czelność zagwizdać karnego, to Ronaldo powinien strzelić w trybuny, żeby nie obrazić "kibiców" z fcbarca.com.
0
Mi to mówisz? :D
0
W kontrakcje jest klauzula wykupu za 6 mln, którą Barca może zablokować wpłacając 8 mln (chyba).
0
No to tym bardziej nie ma po co tu zostawać, skoro gdzie indziej ktoś te 130 tys. mu da.
5
Who cares? Myślę, że żadnego z kibiców Realu ten rekord raczej nie obchodzi (kibiców, nie dzieci przekrzykujących się w gimnazjum), a tym bardziej kibiców Barcelony, więc po co zaśmiecasz tym forum?
0
Ja nigdzie nie napisałem, że wierzę w tę historię. Najzwyczajniej przedstawione argumenty nie są zbyt przekonujące, i jeżeli umieszcza się to w kategorii "totalna bujda" to wypada to poprzeć argumentami nie do obalenia.
0
Jak już napisałem, nawet jeżeli to byłaby prawda, to nikt z klubu otwarcie by tego nie przyznał, bo reputacja by znacznie ucierpiała. Argument też nie jest zbyt wiarygodny, ze względu na fakt, że Samitier był wcześniej skautem Realu, a w tamtych czasach zmiany pracodawcy jakiegoś tam skauta raczej nie była wszystkim znana.
0
Nigdy z się nie dowiemy, czy była prawdziwa, czy też nie ;) Wiedzą to jedynie w klubie, jednakże wątpliwe byłoby, żeby sama Barcelona to ujawniła, bo to raczej nie byłby powód do dumy :) Czytałem kiedyś kilka publikacji na ten temat, z czystej ciekawości, większość potwierdzała tę tezę. Ogólnie ten transfer, a zwłaszcza jego otoczka były dość dziwne :)
4
Legenda głosi, że Kubala był przekonany, że podpisuje kontrakt z Realem. Zorientował się, że coś jest nie tak dopiero w pociągu, kiedy zaczynał trzeźwieć :P
0
Więc tym bardziej nie ma sensu go ściągać, bo jakości gry na chwilę obecną nie poprawi.
0
No to widać nie kibicujesz dłużej niż /- 5 lat.
0
Ramos ma kontrakt do czerwca 2016 roku, jak dla mnie to chyba trochę dłużej niż 6 miesięcy...
0
A ja nie wiem, po co Ty wrzucasz to tutaj...
0
Co nie zmienia faktu, że koleś biegł z ręką wyciągniętą przed siebie, i zatrzymał nią piłkę lecącą w kierunku bramki. Gdyby to np Ramos zagrał w ten sposób to lamentowałbyś tu i stwierdził, że sędzia jest stronniczy i gwiżdże dla Realu...
0
Jutro, dokładnie o 20.30.
0
Nie rozumiem tych, których bardziej boli to że Real wylosował Schalke niż los Barcelony. Jesteście kibicami, czy jak? Regulacje związane z tym, że drużyny z jednego państwa/grupy nie mogą grać ze sobą powodują, że właśnie tak rozkładają się szanse, ale oczywiście trzeba poszukać spisków i wbić szpilę rywalowi, wstyd mi za obecnych kibiców Barcy.
1
No tak, widzę, że dyskutować z tobą nie ma po co. Powodzenia w leczeniu kompleksów.
1
A co miał powiedzieć? Nie zająknąć się o Realu, który wygrał ostatnią edycję?