@Olszak1986 Jak z nim podpisywali kontrakt na określoną liczbe lat i na określonych warunkach to go potrzebowali? Umowy działają w dwie strony, on nigdzie nie dostanie już takich zarobków jak u nas. Klub sam sobie jest winien że, żaden piłkarz nie chce odchodzić z klubu, nawet już ci niechciani. Niech dalej przepłacają - Lautaro 12 mln ? bardzo proszę.
@Olszak1986 Jak z nim podpisywali kontrakt na określoną liczbe lat i na określonych warunkach to go potrzebowali? Umowy działają w dwie strony, on nigdzie nie dostanie już takich zarobków jak u nas. Klub sam sobie jest winien że, żaden piłkarz nie chce odchodzić z klubu, nawet już ci niechciani. Niech dalej przepłacają - Lautaro 12 mln ? bardzo proszę.
Komentarze
0
@Olszak1986 Jak z nim podpisywali kontrakt na określoną liczbe lat i na określonych warunkach to go potrzebowali? Umowy działają w dwie strony, on nigdzie nie dostanie już takich zarobków jak u nas. Klub sam sobie jest winien że, żaden piłkarz nie chce odchodzić z klubu, nawet już ci niechciani. Niech dalej przepłacają - Lautaro 12 mln ? bardzo proszę.
0
@Olszak1986 Jak z nim podpisywali kontrakt na określoną liczbe lat i na określonych warunkach to go potrzebowali? Umowy działają w dwie strony, on nigdzie nie dostanie już takich zarobków jak u nas. Klub sam sobie jest winien że, żaden piłkarz nie chce odchodzić z klubu, nawet już ci niechciani. Niech dalej przepłacają - Lautaro 12 mln ? bardzo proszę.