Spider_Man
Dołączył/a: maj 2026
Nowy Jork
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan9 Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
6
Znowu ta Holandia będzie grać za godzinkę? Dopiero co zeszli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Votrox7 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16970722#comment-16970722
Mam 3 promile xd
2
Czuję że Niemcy to już wygrają
https://zapodaj.net/plik-br5wIRwmlV
5
Tylko 5 minut doliczone. Obawiam się, że Kyrasoł może już nie odrobić tego wyniku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Curacao zdezorientowane, Curacao zamroczone, Curacao oszołomione, Curacao zdławione, Curacao spętane.
XD
https://zapodaj.net/plik-tLV3fDarf5
6
Ciekawostka mundialowa:
Jednym z sąsiadów Niemiec jest Polska.
@norbi77
1
@agaFCB zapytam jutro w pracy lekarzy
6
@agaFCB patrz co mi lekarz przepisał xd
https://zapodaj.net/plik-srthreCPGn
7
@jacobFCB
https://zapodaj.net/plik-l9pGu5NN50
https://zapodaj.net/plik-CUUMZ77tVf
https://zapodaj.net/plik-CUUMZ77tVf
5
Co z tego, że wygrywacie jak wasz były trener gmerał se w jajach i w nosie dłubał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
kurasą
kyrasą
kirasą
kurakao
kurasao
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Brazylia 12 temu dostawała od Niemców 5:0 do przerwy. A Curacao nawet ponad kwadrans remisowało, klasa.
3
XD haha
https://zapodaj.net/plik-WefUKL9J8u
1
Ale ten młody aryjczyk się pięknie cieszył. Serce rośnie. Uchodziłby za wzór urody w malarzjugend
0
@etobzyk gonimy real, a nie czekaj to nie piłka nożna.
3
To co Nico Schlotterbeck też idzie do białych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@agaFCB a ja jestem za rozszerzeniem drużyn do 211, zeby Polska i Włochy miały szanse awansować xd
1
@DragonxNF XD bo piję lemoniadę, alko już w swoim życiu wypiłem.
3
@DragonxNF jak tak dalej pójdzie to jutro na żądanie
2
https://zapodaj.net/plik-s4z1C7GZFT
1
@Ilka To nie zaglądaj:d
1
@agaFCB Farciara :d
0
@Czajka90 czuje się jak Bałwan
5
@agaFCB też tak masz?
https://zapodaj.net/plik-liuZ4yMtbh