SontekPawel89
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten mecz to byl jeden wielki festiwal niewykorzystanych sytuacji przez Barce
0
Niezły mecz i brameczki palce lizać
0
Mamy Lampego w druzynie koszykarskiej Barcelony,Syprzaka w recznej teraz czas na jakiegos polskiego pilkarza w Barcelonie:)
6
Ta wiadomość to zwieńczenie przepięknego sezonu!!!
0
Nasser Al-Khelaifi jest jak krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje
0
Jak dla mnie to bedzie wielka strata tym bardziej ze mamy zakaz transferowy
0
Co nas interesuje Legia?!!Jak dla mnie to moga nawet nago wybiec na boisko
0
Niestety u mnie druga zmiana zaczyna się od 14 45 do 22 45
3
Czekam na te piłkarskie święto i nie mogę się doczekać tej 20 45.Specjalnie z tego powodu wziąłem na dzisiejszy mecz urlop z pracy.Nie mogłem przeżyć tego że moja ukochana drużyna gra taki ważny mecz a ja musiałbym tyrać na drugiej zmianie do 22 45.
1
I gdzie jest ta najsilniejsza liga na świecie?Wszystkie kluby angielskie dostaja baty w pucharach
0
Nie kolego to było do rafcio1616
1
Dac mecz przerwy osobom zagrozonym kartkami i po klopocie.Bez nich rowniez damy sobie rade z Eibarem
0
Co ty chcesz od tego Mathieu?
0
Tymi kartkami dla Alvesa i Alby bym sie nie przejmowal.Bez nich tez nie damy zadnych szans Eibarowi
0
Awans mamy pewny wiec spokojnie Pedro moze zagrac
0
Piłka nożna to sport kontaktowy,a jeżeli taki faul cię przeraża to zacznij oglądać jakieś turnieje szachowe.Tam powinno się obejść bez fauli
2
Pokazmy szejkom gdzie jest ich miejsce w szeregu,niech wiedza ze petrodolary nie dadza im sukcesu
0
W drugiej polowie zobaczymy nasza barce taka jaka grala w ostatnich tygodniach
3
Mam nadzieje ze bedzie okazale zwyciestwo i w swietnych humorach ruszymy na szejkow