Soko1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nie ma żadnych szans z Dumą Katalonii:-) z tak biedną grą Realu niech lepiej na Boisko nie wychodzą,bo znów będzie 6:2:D
Oczywiście dla Barcy:D
I Krystyna będzie płakała haha Pozdro dla fanów Blaugrany:D
0
Kto wie Może i Piqué zostanie w przyszłości zapamiętany tak jak Beckenbauer;-) Jak na razie gra świetnie i oby tak dalej;) A ten Pepe(40mln Euro) z Realu jest Cienki ja drut;D haha
0
Jest Jeden Klub Dla Którego Warto żyć Barca i Nie Zmienia Się Nic;-) Oby Tak Dalej Panowie, A Nikt Nas Nie Zatrzyma:D Pozdro Dla Fanów Blaugrany!!! Visca El Barca.
0
Barca Barca Barca!!! wspaniały mecz!!!:D piękny sezon w wykonaniu podopiecznych Pepa Guardioli:-)
0
Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Najlepszy Komentator:) Link do gola:
0
Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Link do gola:
0
Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Link do gola:
0
Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Link do gola:
0
Barca Barca Barca!!! Brawo Iniesta:-) Kocham Barce!!!
0
Ronaldo to Przereklamowany Gwiazdor Medialny,dlatego zdobył Nagrodę:( Ale w Następnym Roku zwycięzcą może by tylko jeden Piłkarz:Messi!!!
0
Następny Rok będzie należał do FC Barcelony i Leo Messiego!!! Barca Zdobędzie: Ligę,Ligę Mistrzów i Puchar Hiszpanii:D Visca el Barca!!!
0
Wspaniały mecz i zasłużone zwycięstwo:-) Oby tak dalej!!!
0
Łatwa grupa Barca Spokojnie wyjdzie z Grupy:)