Smixu
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle chodzi o kurczaka?
0
Jakie są wasze ulubione przyśpiewki?
U mnie przed meczem to chyba un dia de partit a w trakcie El Barça és la nostra vida
0
@Robert_Kubica nie można, bo za rok dostanie Złotą Piłkę
0
O której start gali i o której mniej więcej ogłoszenie top1?
0
Jakieś filmiki z miasta? Dzieje się już coś? Jest atmosferka?
9
Ale młody ma ułożonego tego fałsza...
0
@Kamiloza91 andrutem*
0
Ale pasik Inigo
0
Araujo czy Rapha jest wyżej w kontekście kapitana?
2
@norbi77 oh przepraszam, gdy Tomuś komentuje białych to wolę słuchać przez 90 minut darude sandstorm niż jego orgazmów
0
Przepraszam, że pytam, ale moje strony ze statystykami chyba się coś popsuły.
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć ile bramek strzelił w obecnym sezonie La Liga absolutny GOAT środka pola, Golden Ball Winner, Better Than Pedri, Szeroko Rozkładam Ręce zwany też Judem Bellinghamem?
5
A cóż to za nagłe ozdrowienie w realu? Już szyja nie boli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Adran360 gość ma u mnie turbo szacunek za postawę sportową, poza sportową i to ile wniósł w tym gównianym okresie
0
Ten slam grają do 2 czy 3 setów?
0
Strasznie mi się wkręciła ta nowa piosenka Coldplay, która była wykorzystana przy ogłoszeniu współpracy. A ten motyw orkiestrowy mega mi się kojarzy z tym z Worldsów.
0
@mientusek1407 proszę
12
@Wasacz_ Bo był, dla wszystkich była pewniakiem do złota
3
Czarna robota powiadasz? XDDDDDDDDDD
0
@Sulimo the 100
0
@Marcin199310 tak, canal plus extra 4
0
To juz chyba Inter Mourinho grał bardziej ofensywnie niż oni...
wrzucić 3 i zapomnieć o tym meczu
0
Torres to coś zrobił przez te 15 minut oprócz sciągnięcia Lewemu dośrodkowania?
0
@13th https://www.canalplus.com/pl/ proszę :)
7
Już myślałem że mi ktoś kompa hackuje
1
Ale co pismaki popisali sobie o rekordzie to ich xD
0
Ferran "patrze jak do mnie leci" Torres
1
Dawać Casadao i Inigo i to jest jeszcze do wzięcia
4
Ale mnie wkurw*a puszczanie takich oczywistych spalonych.
Potem obrońca musi grać do końca często ryzykując jakimiś wślizgami. Bezsensowna zasada
3
To jeszcze Pena czy juz Neuer?
2
Kozackie przyjęcie ferran, takie na 15 metrów