0

0

0

0

a ja se tam przelądan tego neta i widzę, ze tak wesoło u nich w szatni nie jest

http:// tnij.org/pw78

0

nie widzi mi się on w barcelonie, za duża kasa to po pierwsze i jakoś po KMŚ zniechęcił mnie do siebie swoją grą .

0

nie dla psa kiełbasa !!!!!!!

0

0

wierni po porażce dumni po zwycięstwie!!!

Visca el BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?