Skorupka22
Dołączył/a: październik 2011
Chełmno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
David wracaj ! Jesteś potrzebny w Katalonii.
0
Wspaniały ARTYKUŁ !
W 100 % zgadzam się z końcówką artykuły która mówi że Pep wcześniej czy później odejdzie, a na tą chwilę można tylko modlić się aby ten niesamowity człowiek został w Barcelonie !
0
Chyba nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki za jak najszybszy powrót Villi !! Ánimos David :(
0
No i prawidłowo ...
0
Villa da radę jest moim Idolem i wierze w niego w pewni ! Jestem pewien że Villa wróci do dawnej formy i znowu będzie grał w pierwszym składzie i strzelał niesamowite bramki ...
0
Villa nie może ODEJŚĆ !