O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Odblokował? Kilka razy do bramki nie trafił i już się zablokował Nie no pr0 rozumowanie

0

Jeszcze pseudo kiboli z Valencii brakowało, myślałem,że chociaż tam mają normalnych kibiców... Powodzenia w anulowaniu długów :*

0

El Fuego - jesteś superelofajny, pewnie masz najlepsze kredki na osiedlu.

Skate83 - rozumiem,że jak nie zrobisz czegoś o co Cie matka prosi to wali Cię patelnią po głowie/przysmaża w piecyku.

endriuk12 - Pozdro&Pocwicz używanie przecinków, bo nie można Cię zrozumiec.

0

Nie chce mi się wierzyc,ze on powiedział " Wiśle", pewnie bardziej coś w stylu Wyzle, albo Wicle.

0

ja, przegrywają z Santa Fe 1-0 ;D

Zobacz wszystkie

0

Odblokował? Kilka razy do bramki nie trafił i już się zablokował Nie no pr0 rozumowanie

0

Nie chce mi się wierzyc,ze on powiedział " Wiśle", pewnie bardziej coś w stylu Wyzle, albo Wicle.

0

Nawet nasz bramkarz ma zapędy ofensywne, cóż za drybling ;P

0

Mecz zacznie byc emitowany koło 5 minut przed pierwszym gwizdkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?